فروش قاب عکس A4

فروش قاب عکس A4

ثبت بهترین و ناب‌ترین لحظات زندگی یکی از لذت‌بخش‌ترین کارهایی است که اکثر افراد در طول زندگی خود انجام می‌دهند. گرفتن عکس‌های خانوادگی، دوستانه، عکس از سفرهای به یاد ماندنی، عکس‌های ازدواج و عاشقانه، عکس از لحظات شیرین جشن تولد و حتی ثبت لحظات بدست آوردن موفقیت و پیروزی‌های افراد در ورزش، دانشگاه و.. هر کدام نشان‌دهنده جریان یک زندگی هستند. برای ماندگاری و حفاظت از عکس‌های به یاد ماندنی باید از قاب عکس استفاده کنیم. قاب عکس‌ها باعث می‌شوند عکس‌ها بدون اینکه در اثر گردوغبار یا رطوبت یا کثیفی اثر انگشت افراد خراب شوند سال ‌های سال بر روی دیوار و دکور منازل و محل کار و ... جاودانه بمانند.

 

قاب عکس A4

قاب عکس‌ها ابعاد مختلفی دارند که با توجه به ابعاد عکس‌ها انتخاب و خریداری می‌شوند. مهمترین و پرکاربردترین ابعاد قاب عکس که بیشترین متقاضی را دارد قاب عکس a4  می‌باشد. اندازه استاندارد قاب عکس a4 ۲۱۰×۲۹۷ میلی‌متر یا ۲۱×۲۷.۵ سانتی متر می‌باشد. قاب عکس‌های a4 خاصیت خیلی خوبی که دارند این است که هم بصورت افقی و هم بصورت عمودی نمایه قشنگی را از عکس را نشان می‌دهند.

 

انواع قاب عکس‌ها

قاب عکس‌ها با توجه به سلیقه افراد و نوع جا و مکانی که قصد دارند قاب را نصب کنند و همچنین بسته به نوع و طرح عکس در انواع مختلفی ساخته شده اند. قاب عکس A3  ، A4 با جنس‌های مختلف، قاب عکس‌های خانگی و زینتی، اداری، قاب عکس شیشه‌ای، قاب عکس‌های براق و روشن، قاب عکس‌های آنتیک و طلایی و پتینه کاری و کهنه کاری شده و قاب عکس‌های شاسی، قاب عکس‌های مدرن و کلاسیک، سنتی و سلطنتی با جنس‌های مختلف چوبی، پلاستیکی، پی وی سی PVC و شیشه‌ای ساخته می‌شوند.

 

کاربرد قاب عکس

در گذشته قاب عکس‌ها عموما بعنوان محافظ عکس‌ها در برابر گرد وغبار و‌ رطوبت و برای جلوگیری از تا خوردن و شکسته شدن عکس‌ها مورد استفاده قرار می‌گرفتند ولی امروزه قاب عکس‌ها فراتر از یک محافظ مورد استفاده قرار می‌گیرند و به عنوان یک عنصر دکوراتیو و چیدمان داخلی فضایی همچون اتاق‌های منزل و محل کار مورد استفاده قرار می‌گیرند. نوع قاب عکس‌هایی که در منازل و محیط خانه با قاب‌هایی که در محل کار و ادراه جات و مراکز دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار می‌گیرند متفاوت می‌باشد.

 

فروش ویژه قاب عکس a4  در فروشگاه اینترنتی گلدن قاب

فروشگاه گلدن قاب عرضه کننده انواع قاب‌ها در ابعاد مختلف و همچنین رنگ‌های تیره و روشن می‌باشد. بیشترین فروش قاب عکس‌های گلدن قاب در سایز a4  بوده است. مخصوصا مراکزی همچون بانک‌ها و اداره‌جات و سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی برای نصب قاب عکس‌های امام و رهبری و دعای ان یکاد در کلیه اتاق‌ها و سالن‌های مجموعه‌شان سفارش قاب A4  را داشته‌اند. فروشگاه گلدن قاب به سبب رفاه حال مشتریان محترم و با توجه به شناختی که از نیاز مشتریان دارد قاب ‌عکس‌هایA4  را همراه با انواع عکس‌ها و پوسترهای مورد نیاز متقاضیان ارائه می‌دهد. یعنی دیگر سازمان‌ها و شرکت‌ها و ارگان‌های دولتی و خصوصی لازم نیست قاب عکس را از یک جا و عکس و پوستر مورد نیازشان را از جایی دیگر تهیه کنند.

 

ابعاد مختلف قابل عکس‌ها

قاب عکس‌ها در اندازه و سایزهای مختلفی به جهت استفاده‌های مختلف از حفاظت عکس بگیر تا زینت خانه و حتی بعنوان پوششی برای لوح تقدیرها و مدارک علمی و آموزشی در سایزها و ابعاد مختلفی ساخته می‌شوند. A4 ، A3 ، ۲۷×۳۶ ، ۳۵×۴۵ ، ۲۹×۳۸ ، ۶۲×۸۱ , ۴۰×۵۲ ، ۴۲×۵۴ ، ۲۵ ×۴۰ ، ۳۱×۲۶ ، ۴۰×۶۵ ، ۲۹ ×۵۸ ، ۳۶ ×۲۷ و .. سایزهای مختلف قابل عکس‌ها می‌باشند‌.

 

نکات مهم آموزشی جهت خرید قاب عکس

به هنگام خرید قاب عکس بغیر از مدل و ظاهر قاب باید با توجه بنوع نیازتان حتما به جنس قاب نیز توجه نمایید. کیفیت قاب عکس هم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است چراکه مثلا در بیشتر اماکن عمومی و سالن‌ها و اداره‌جات و سازمان‌ها و نهادهای عمومی و خصوصی به جهت اینکه از محوطه بزرگتری برخوردار هستند نیاز به تعداد قاب بیشتری دارند مخصوصا برای نصب قاب عکس‌های امام و رهبری و برایشان مقرون به صرفه نیست یا حتی اجازه ندارند که بخواهند بصورت مکرر قاب عکس ها را تعویض نمایند پس بهتر است قاب عکس‌های با کیفیت را انتخاب نمایند.

فروشگاه اینترنتی گلدن قاب عرضه کننده انواع قاب‌ها با ظاهری زیبا و کیفیتی بسیار بالا ارائه خدمات می‌نماید. جهت بازدید از محصولات و قاب عکس‌های گلدن قاب می‌توانید به ادرس سایت گلدن قاب www.goldenghab.irمراجعه نمایید.

 

قاب عکس رهبر صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید