خرید قاب عکس شیک

خرید قاب عکس شیک

خرید قاب عکس شیک اثر زیبایی میتواند ایجاد کند.اگر یک قاب پرتزئین وزیبا دارید آنرا به تنهایی بر روی دیوار نصب کنید و هیچ تابلوی دیگری را در کنار آن قرار ندهید. در این شیوه استفاده از قاب‌های ضخیم‌تر و بزرگ‌تر نتیجه بهتری در پی دارد. به فضای بیرون قاب هم فکر کنید. اشیای تزئینی مانند روبان‌ها و یا سیم‌های ترئینی مخصوص نصب تابلو به اثر هنری شما شخصیت می‌دهند و آن‌ها را از حالت سنتی خارج می‌کنند. این شیوه بسیار مناسب چیدمان‌های مدرن و معاصر است. تخته شاسی‌ها قاب بسیار خوبی برای نصب کردن نقاشی‌های کودکان است.

خوبی تخته شاسی این است که می‌توان اثر هنری داخل آن را به راحتی تعویض کرد. چنین ترکیب‌بندی هنری ممکن است قدرت و زیبایی تابلوهای هنری را نداشته باشد، اما بسیار خلاقانه است و در برخی از فضاهای خاص به چشم می‌آید.از بزرگ‌ترین اثر هنری شروع کنید. آن را در مرکز و یا نزدیک مرکز نصب کنید و سپس بقیه آثار هنری را به گونه‌ای در کنار تابلوی مرکزی نصب کنید که به چشم بیایند. بهتر است پیش از نصب تابلوها، آن‌ها را بر روی زمین بچینید تا با تغییر دادن آن‌ها بتوانید به بهترین چیدمان ممکن برسید. هم‌چنین می‌توانید کاغذهایی را به اندازه‌ تابلوها ببُرید وابتدا آن‌ها را روی دیوار نصب کنید. پس از این‌که به چیدمان مورد نظر رسیدید سپس تابلوها را سر جای خود آویزان کنید.

 

خرید قاب شیک

 

اگر هیچ‌کدام از تابلوها نسبت به بقیه آن‌ها بزرگ‌تر نیست بهتر است اثر هنری را در مرکز قرار دهید که دارای رنگ‌ و یا قاب تیره‌تری است. قاب‌های خالی (قابی که هیچ اثر هنری داخل آن نصب نشده است) نیز در سبک سالنی جلوه زیبایی پیدا می‌کنند. تعدادی قاب را در یک دسته‌دوم فروشی یا جمعه بازار پیدا کنید، آن‌ها را تعمیر کرده و بعد رنگ کنید، و در نهایت آن‌ها را بر روی دیوار نصب کنید. البته در مورد شیوه چیدمان سالنی یا شبکه‌ای آثار هنری بهتر است تعدادی قاب مشخص را طبق دستورالعمل بالا برروی دیوار نصب کنید.

سپس دیگر قاب‌ها را در بالا و پایین این قابهای مرکزی آویزان کنید. اگر قرار است آثار هنری در فضای بالای یک کاناپه نصب شوند حتما باید قاب‌ها را با کاناپه تنظیم کنید تا یک فضای خالی میان این عناصر ایجاد نشود. وجود فضای خالی بین قاب‌ها و کاناپه جلوه‌ای ناخوشایند و زشت در فضا ایجاد می‌کند. البته ارتفاع قاب‌ را بر روی دیوار باید بر اساس قد ساکنان خانه نیز تنظیم کنید. در اتاق کودک خود سعی کنید قاب‌ها را در ارتفاع کم‌تری نصب کنید تا با خط دید او هماهنگ شود. اگر از یک فضای خانه خود بیش‌تر برای نشستن استفاده می‌کنید بهتر است تابلو را در ارتفاعی پایین‌تر نصب کنید تا با خط دید افراد در حالت نشسته هماهنگ شود. آثار هنری را به صورت شبکه‌ای نصب کنید.