خرید قاب عکس امام و رهبری

خرید قاب عکس امام و رهبری

خرید قاب امام و رهبری در مراکزی صورت می گیرد که هم عکسهایی از امام و رهبری می فروشند و هم پوستر و قاب عکس و قاب تابلو شاسی هم تولید می کنند و درون دکان ها و مغازه ها به شکل عمده و دونه ای در اندازه ها و سایزهای گوناگونی به فروش می رسد و کسانیکه که خرید قاب عکس امام و رهبری را انجام می دهند عموماً برای مکان های خاصی و مذهبی و یا اینکه افراد و مراکز و مجموعه هایی که علاقه ای به امام و رهبری دارند و یا کارشان مرتبط با امام و رهبری می باشد این افراد خرید قاب عکس امام و رهبری را از مراکزی انجام می دهند که کارشان خرید قاب عکس و امام رهبری می باشد. رنگهایی که درخرید قاب عکس امام و رهبری استفاده می شود اکثراً رنگهایی مثل بلوطی، فندقی، طلایی خالی یا رگه هایی از طلایی ، قهوه ای، کهربایی مات یا براق و یا تلفیق این 2 می باشد.

خرید قاب عکس امام و رهبری اکثراً برای سالن اجتماعات مراکز غیر دولتی و یا دولتی یا سازمان های تحت نظر به بیت رهبری و یا اینکه و دفاتر پیشخوان دولتی و مساجد و دادگستری ها و مدارس و گاهی مواقع خانه شهدا و خانه موزه های اسلامی همچنین خریداری می کنند و کاربرد بسزایی دارد. خرید قاب عکس امام و رهبری مشتری زیاد و خوبی دارد بخاطر اینکه درخواست کننده بسیاری دارد و بازار داغی برای معامله به وجود آمده است. خرید قاب عکس امام و رهبری منوط به قاب منتهی نمیشود بلکه لوازم جانبی دیگر نیز به همرا آن عرضه می شود به بطور مثال و همچنان پرچم رومیزی کشور عزیزمان ایران که خود پرچم رومیزی نوع های گوناگونی دارد یک نوع آن که دارای پایه ای از جنس سنگ مرمر میباشد و برای هر گونه جایی مناسب میباشد مخصوصاً برای دفترهای مسئولان و مدیران که چیدمان لوکس تری نسبت به اتاق پرسنل و کارکنان میباشد و نوع پارچه خود پرچم از جنس مخمل مرغوب می باشد و پایه آن استیل است ولی برای اتاق پرسنل و کارمندان از نوع پایه استیل استفاده میکنند که برای همه مکان ها قابل استفاده میباشد. بغیر خرید قاب عکس امام و رهبری پرچم و جا سوئیچی که تبلیغ شرکت یا حتی بعضی مواقع به دلخواه مشتری متنی نوشته می شود. سر رسید یا سالنامه باشد که ست نمای زیبایی است و نمای خاصی به میز کنفرانس میدهد و بسیار زیبا میباشد. خرید قاب عکس امام و رهبری دارای قطعاتی از قبیل ، گیره برای آویز کردن قاب و چهارچوب و شیشه و کاغذ مقوایی پشت قاب که به پاسپارتو معروف می باشد نیز بهمراه قاب هست بعضی فروشندگان برای کسانی که خرید قاب عکس امام و رهبری را داشته اند تصویر را داخل قاب می گذارند و به مث=قصد میفرستند و برخی از آنها تصویر یا پرتره را به صورت سوا ارسال می کنند. برخی از مجموعه ها و سازمان ها برای تقدیر از شرکتها به عنوان اشانتیون قاب عکس امام و رهبری را در قابهای از جنس خاتم و میگذارند تا کادو گران قیمت تری میباشد برای تقدیم و اهداء به مجموعه ها، و همچنین افراد خرید قاب عکس امام و رهبری به شکی است که در اندازه سایزهای مختلف ازA4  تا سایزهای سفارشی که به سفارش متقاضی ابعاد داده میشود و جنس گفته میشود و تولید و ارائه می شود و نیز خرید قاب عکس امام و رهبری که دارای عکس هستند عکس و پوستر آنها با کیفیت و رزولیشن بالا ارائه می شود پر استفاده ترین و پرکاربردی ترین نوع چاپی که بر روی تخته شاسی انجام میشود چاپ لمینت یا چاپ پلات با پوشش های براق و مات می باشد و در اندازه های گوناگونی از قبیل A2, A3, A4, وهمچنین 50 در 50 و 100در 70 و همچنین اندازه های سفارشی استفاده می گردد.

کاغذهای استفاده شده در لابراتوار عکاسی کاغذهای مخصوص چاپ عکس از مارک های معروف و با اعتبار بطور مثال فوجی فیلم میباشد که به شکل مات و براق ارائه میشود. ورق های مات دارای بافت بسیار ریزی میباشند که بازتابش نور محیط بر روی کاغذ به کمترین حد ممکن میرسد و بالاترین درخواست کننده را این نوع کاغذ دارد. کاغذهای سیقلی و براق سطحی بسیار یکدست دارند که نور اطراف بنا به راستای دید امکان دارد بازتاب ناهنجاری را ایجاد کند.

چاپ بر روی تخته شاسی بدون عکس به 2 شکل انجام میشود که در زیل به آن اشاره می کنیم:

1- چاپ سیلک: چاپ بر روی کاغذ بر روی برگه غیر براق یا همان مات انجام می شود و با کیفیت عالی انجام میگیرد. روی کاغذ برجسته و به شکل سوزن سوزن است به طوری که وقتی با دست آن را لمس می کنیم احساس زبری می کنید.

2- چاپ متالیک: این نوع چاپ روی برگه براق انجام میشود و سطح آن کاملاً صاف و صیقلی میباشد ترکیب رنگها در این نوع چاپ بسیار درخشان میباشد و این نوع چاپ برای عکسهایی که کیفیت زیادی دارند مناسب می باشد.

و این پوسترها دو نوع هستند یک نوع براق هستند که ترکیب رنگ بالایی دارد از این رو جلوه ی خاصی دارد و یک نوع دیگر پوستر زبر است و رنگ آن مات است و اگر با انگشت بر روی آن دست بکشیم زبری را حس میکنیم که این نوع عکس و تصویر متقاضیان خاص خود را دارد.

 

قاب عکس رهبر صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید