انتخاب قاب عکس مناسب

انتخاب قاب عکس مناسب

چگونه قاب عکس مناسب را برای تکمیل قطعه خود انتخاب کنید؟

کادربندی فقط به این معنا نیست که بتوانید عکس خود را به دیوار آویزان کنید. استراتژی خاصی برای انتخاب قاب عکس مناسب وجود دارد که علاوه بر تکمیل فضای داخلی، قطعه شما را زیباتر کند.

عوامل زیادی در ایجاد قاب سفارشی کامل شما نقش دارند و ممکن است بسیار زیاد باشند. وقتی به گلدن قاب می‌رسید تا قاب‌های خود را سفارش دهید، انواع سبک‌ها، رنگ‌ها و شکل‌های فریم را مرور خواهید کرد. داشتن این گزینه ها عالی است، اما ما می دانیم که انتخاب آنها بسیار سخت تر است.

برای کمک به شما در انتخاب قاب عکس مناسب برای تکمیل قطعه خود، نکاتی را برای زمانی که با تمام انتخاب‌های مربوط به قاب خود روبرو می‌شوید گردآوری کرده‌ایم.

 

قاب چوبی یا فلزی؟

هنگام جستجوی قاب مناسب برای تکمیل قطعه خود، ابتدا باید متریال قاب را در نظر بگیرید. در اینجا در گلدن قاب ، ما انواع قاب های چوبی و فلزی را ارائه می دهیم که از نظر رنگ، ضخامت و سبک متفاوت هستند.

البته عکسی که قاب می‌کنید باید در انتخاب شما بین قاب چوبی یا فلزی نقش داشته باشد. سبک ها و قطعات مختلف به خوبی با قاب های مواد مختلف کار می کنند.

به عنوان مثال، قطعات مدرن، مانند هنر انتزاعی یا عکس های سیاه و سفید ، به خوبی با ماهیت ساده یک قاب فلزی تکمیل می شوند. به جای جلب توجه از تصویر، قاب های فلزی به طور ظریفی صفحه نمایش را با ظاهری شفاف بهبود می بخشند.

قاب های چوبی جایگزین هستند که ظاهری مستحکم و سنتی را ارائه می دهند. قاب های چوبی برای نقاشی ها، عکس های سالم یا هنری عالی هستند و این قطعات را با گرما و جزئیات ظریف تکمیل می کنند.

سبک طراحی داخلی که به دنبال آن هستید نیز می تواند بر انتخاب شما بین قاب چوبی یا فلزی تأثیر بگذارد. چه دنبال یک ظاهر بوهمی و چه سبک مینیمالیستی باشید، مطمئناً قاب مناسبی را برای تکمیل منطقه خود و همچنین آثار هنری خود پیدا خواهید کرد. سبکهای طراحی داخلی ما و قاب های مورد علاقه ما را برای تزئین با آنها بررسی کنید! در اینجا با استفاده از فریم‌های ما، بینشی در مورد سبک‌های طراحی برتر کسب خواهید کرد و با انتخاب سبک فریم عالی، کمی اعتماد به نفس بیشتری به شما می‌دهیم.

برای تجزیه و تحلیل عمیق تر، راهنمای ما در مورد قاب عکس چوب در مقابل فلز را بررسی کنید: کدام را باید انتخاب کنید؟

 

رنگ قاب

برای انتخاب رنگ قاب خود، چه بخواهید بر یک ویژگی در اثر هنری خود تأکید کنید، چه می خواهید سبک طراحی داخلی را تکمیل کنید، می توانید از رویکردهای مختلفی استفاده کنید. به یاد داشته باشید که هنگام سفارشی کردن قاب خود، به خصوص هنگام انتخاب رنگ، با دل و جرات خود همراه باشید. پس از همه، شما کسی هستید که آن را نشان می دهد!

در اینجا سه راه برای مقابله با انتخاب رنگ برای قاب سفارشی شما وجود دارد:

 

قاب رنگی انتخاب کنید.

انتخاب رنگ قاب که در اثر هنری یا عکس شما نشان داده می‌شود همیشه یک گزینه مطمئن است که نه تنها رنگ خاصی را برجسته می‌کند، بلکه احساس تداوم را در نمایشگر ایجاد می‌کند.

رنگ انتخاب شده از قطعه می تواند به اندازه ای که شما می خواهید گسترده یا کوچک باشد. برای قطعه ای که در درجه اول یک رنگ است، انتخاب یک قاب با همان سایه باعث ایجاد حس ثبات می شود. با این حال، انتخاب رنگ قاب که با یک سایه کوچک در قطعه مطابقت داشته باشد، توجه را به آن رنگ در هنر جلب می کند. این روش علاوه بر اینکه چشم را به سمت قاب می‌کشد، واقعاً عکس شما را پاپ می‌کند (زیرا رنگ آن با اکثر عکس‌ها یکسان نخواهد بود)

 

سراغ یک اثر دراماتیک بروید

برای یک قطعه تمیز و ساده، رنگ قاب را انتخاب کنید که کاملاً برعکس رنگ موجود در تصویر باشد. این یک جلوه بسیار چشمگیر ایجاد می کند و همه نگاه ها را به سمت صفحه نمایش قاب شده می کشاند.

این رویکرد می تواند با هر قطعه ای، ساده یا آشفته کار کند. یک قاب با رنگ مخالف به فضایی که آن را در آن نمایش می دهید شخصیت اضافه می کند و بیانیه ای بسیار جسورانه را نشان می دهد. اگر این استراتژی را در پیش می گیرید، پیشنهاد می کنیم از یک قاب سبک فلزی استفاده کنید - به دنبال بیانیه ای پر سر و صدا با رنگ هستید، اما نه برای ایجاد حس درهم ریختگی به اثر هنری.

 

بی طرف فکر کنید

اگر نمی‌خواهید روی رنگ خاصی در قطعه‌تان تأکید کنید یا با یک قاب با رنگ متضاد یک بیانیه جسورانه داشته باشید، استفاده از یک قاب با رنگ خنثی برای تکمیل هر قطعه کاری عالی است.

فریم های سفید تمیز، کلاسیک و بی انتها هستند. آنها واقعاً می توانند همه رنگ ها را در یک تصویر برجسته کنند - که می تواند به ویژه برای کارهای رنگارنگ دراماتیک باشد. ما چهار سبک قاب سفید (هانوفر، دربی، دیتون و اشفورد) را ارائه می دهیم. برای نکات، ایده‌ها و الهام بیشتر برای قاب عکس سفید، پست ما را بررسی کنید!

از سوی دیگر، قاب‌های سیاه نیز یک قاب خنثی کلاسیک هستند که می‌توانند تقریباً تمام آثار هنری یا عکس‌ها را تکمیل کنند. تقریباً همه سبک‌های فریم ما در سایه‌های مشکی ارائه می‌شوند، و مطمئناً یکی را پیدا می‌کنید که با شما صحبت کند!

جنبه های زیادی از یک قاب سفارشی وجود دارد که باید در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که واقعاً اثر هنری شما را تکمیل می کند. ما امیدواریم که به اندازه کافی اعتماد به نفس داشته باشید تا پروژه کادربندی بعدی خود را انجام دهید!

 

نتیجه:

آنچه باید در نظر بگیرید:

قاب چوبی یا فلزی: قطعات مختلف کار با یک قاب چوبی یا فلزی به بهترین وجه تکمیل می شوند. ماهیت قطعه را در نظر داشته باشید - آیا به تنهایی بسیار دراماتیک است یا ساده - و همچنین سبک طراحی فضایی که به آن اضافه می کنید.

 

رنگ قاب

پیشنهاد می کنیم رنگ قاب را انتخاب کنید که با سایه تصویر مطابقت داشته باشد، برای جلوه دراماتیک به سراغ یک قاب با رنگ پررنگ بروید یا یک سایه خنثی برای قاب خود انتخاب کنید.

حصیر یا بدون تشک؟ ما حصیرهایی را برای قطعات کوچکتر از 5*5 اینچ پیشنهاد می کنیم، یا اگر به دنبال یک حاشیه تزئینی اضافی برای اضافه کردن به قطعه خود هستید.

بیایید کادربندی کنیم! شروع به طراحی قاب سفارشی خود کنید که مطمئناً هر فضای زندگی را شخصی و تکمیل می کند. به دنبال الهام برای آنچه باید قاب کنید.