قاب عکس سفید

قاب عکس سفید

قابعکس های سفید نیز، اثری مشابه قابهای سیاه دارند. این قابها، تمایل دارند که تاریکی بیشتری در عکس بوجود بیاورند و با رنگ های روشن در پس زمینه ترکیب شوند. قابهای سفید، به طبیعی تر جلوه دادن عکسها، کمک میکنند. برخی اشخاص علاقمندند که برای عکسهای سیاه و سفید، از قابهای سیاه و سفید استفاده کنند. این امر اغلب به ایجاد حس هنری و باشکوه کمک میکند، خصوصا برای ایجاد یک گالری دیواری.قاب عکسهای فلزی ، مانند قابهای سباه ، گرایش به ایجاد حسی از مدرنیته دارند. این قابها ، باعث اغراقدر رنگ آمیزی عکس میشوند و آنرا پر جنب و جوش و چشم نواز جلوه می دهند. به لحاظ بصری، قابهای فلزی، بیشتر مناسب پرتزه های خانوادگی، مناظر خارق العاده و عکسهای عروسی هستند.

به علاوه باید گفت که عکسهای سیاه و سفید، بسیار با قاب عکس های فلزی همخوانی دارند. این ترکیب به ایجاد یک کنتراست مناسب بین عکس و قاب کمک میکند.محل قرار گیری قابعکس هایتان تاثیر بسزایی در چند برابر کردن زیبایی آن دارد. بهتر است بدانید که نصب قاب در منزل با آن که یک موضوع کاملا سلیقه ای است، اما از قواعد خاصی پیروی می کند. ابتدا بهتر است با توجه به اعتقادات، فرهنگ و سلیقه ی خود تصاویر و عکس های مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس فضای مناسبی در منزل برای نصب این قاب ها تعیین کنید.

 

قاب عکس سفید

 

عکس ها و قاب عکس هایتان را بر روی میز، دیوار اتاق، دیوار راهرو و غیره می توانید نصب کنید.نکته حایز اهمیت این است که برای زیبایی یک قاب تنها به زیبایی ظاهری آن اکتفا نکنید. برای زیبایی یک قابعکس علاوه بر استایل و نمای قاب باید به وضوح و زیبایی تصویری که می خواهد در این قاب جای بگیرد، نیز توجه شود. قبل از چاپ هر عکس یا انتخاب هر تصویری بهتر است به زیبایی، کیفیت و اینکه در چه ابعادی چاپ شود.

دقت کنید. برخی از تصاویر زمانی که بیش از حد بزرگ می شوند کیفیت خود را از دست می دهند. بعد از دقت و توجه به تمامی این موارد مرحله ی بعد تصمیم گیری در مورد جنس، ضخامت، رنگ و بافت قاب با توجه به تصویر انتخابی شما می باشدموضوع مورد بحث بعدی تناسب نوع قاب عکس و دیوار است. همان طور که می دانید قاب عکس ها به انواع مختلفی مثل ساده، طرح دار، منبت کاری شده و بسیاری از مدلهای و رنگبندی های متنوع تقسیم می شوند. اما اینکه چه نوع قابی برای چه نوع فضا یا دیواری مناسب است،
کمی جای تأمل دارد. هر قدر دیوار شما ساده تر باشد، قاب پرکار و پر ابزارتر نمای بیشتری دارد اما برای دیوارهای شلوغ و طرح دار، دامنه ی انتخاب شما کمی محدود تر می شود. برای این دیوار ها بهتر است از قاب های ساده تر استفاده کنید، تا تعادل در این فضا حفظ شود و جلوه ی زیبا تری به منزل شما بدهد.یادتان باشد برای عکسهای خانوادگی و عکس های مهم از قابهای ساده و یکپارچه استفاده کنید، این کار به بیننده القا می کند که تاثیر عکس شما از قاب، دیوار، میز و تمامی عناصر اطرافش بیشتر است. بیشترین تنوع عکس های مختلف در فروشگاه گلدن قاب