قاب عکس چوبی ساده

قاب عکس چوبی ساده

قاب عکس یک قطعه‌ محافظ و تزئینی برای یک تصویر، نقاشی یا عکس است. عکس‌های ما بازتابی از خاطرات ما هستند و از این جهت بسیار ارزشمندند. انتخاب یک قاب‌عکس مناسب نه‌تنها به حفظ آن‌ها کمک می‌کند، بلکه به زیبایی دکوراسیون اتاق و خانه‌مان نیز می‌افزاید. قالب و نمای نازک و سبک قاب‌های مدرن باعث می‌شوند تا عکس‌های شما در مرکز توجه قرار‌گیرند. اگر دوست‌دارید چیدمان و دکوراسیون خانه‌تان مینیمال و ساده باشد، قاب‌های مدرن فلزی با سادگی مخصوص خود به جذابیت و زیبایی فضای منزلتان می‌افزاید. شما می‌توانید دو قاب بزرگ مدرن را با‌هم ست کنید یا با انتخاب سایز‌های کوچک‌تر، آن‌ها را به طبع سلیقه کنار هم بچیینید.

قاب‌های شناور از شیشه یا آکریلیک شفاف استفاده می‌کنند تا جلوه شناور شدن روی دیوار را به عکس شما ببخشند. این قاب برای نمایش یک عکس مناسب است، به‌این منظور که هنگام چیدمان فقط یک عکس را به ‌همراه این قاب بر روی دیوارتان نصب کنید. قاب‌های شناور با ایجاد شفافیت و ویژگی منحصر‌به‌ فردشان باعث می‌شوند عکستان به یادماندنی و خاص باشد. این قاب‌ها عمیق تر از قاب‌های معمولی هستند و به شما این امکان را می‌دهند که چیزی بیشتر از عکس‌ها، همچون نشان‌های ورزشی، دکمه‌ها، آثار‌ هنری ورا به‌نمایش بگذارید.

هنگام خرید قاب‌ عکس به اندازه عمق آن توجه کنید و مطمئن شوید وسایلتان هنگام قرار گرفتن در داخل قاب به شیشه آن نچسبند. قاب‌های دکوری معمولا تزئینات زیادی دارند و ساده نیستند. بهتر است به‌دنبال قابی باشید که با موضوع تصویرتان متناسب باشد زیرا این‌کار باعث می‌شود تصویر و قاب به‌عنوان یک واحد منسجم در‌نظر گرفته‌شود و به فضای اتاق جلوه خاصی ببخشد با‌‌استفاده از این قاب‌ها دیگر نیازی نیست جهت انتخاب بهترین تصویر برای چیدمان، با خود کلنجار روید. وقتی یک قاب کولاژ را انتخاب می‌کنید،

می‌توانید به‌راحتی تعدادی از عکس‌هایی را که با موضوع اصلی مطابقت دارد، جمع‌کنید. این یک روش عالی برای جمع‌آوری و به‌نمایش‌گذاشتن خاطرات از یک اتفاق، مناسبت، مسافرت و .. است. اگر عکس یا تصویرتان بزرگ‌تر از حد معمول یا پوستر است و می‌خواهید آن‌را از دیوار آویزان کنید، چند انتخاب پیش‌رو دارید. در‌حالی‌که برخی افراد پوستر را به‌راحتی با چسب یا نوار روی دیوار می‌چسبانند، یک گزینه‌ بسیار بهتر استفاده از قاب‌عکسی با اندازه‌ پوستر است. این امر نه‌تنها باعث می‌شود پوستر باکیفیت‌تر به‌نظر برسد، بلکه احتمال آسیب رسیدن به دیوار شما را کاهش می‌دهد. اگر مدرک خاصی مانند مدرک فارغ‌التحصیلی یا وکالت دارید و می‌خواهید آن را در دفترکار یا اتاقتان آویزان کنید، قاب مدرک یک انتخاب ایده‌آل برای شماست که علاوه‌بر مراقبت از مدرک شما، باعث می‌شود فضای اتاق شیک و سنگین به‌نظر برسد.

 

قاب عکس رهبر صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید