فروش قاب عکس

فروش قاب عکس

قاب عکس ‌ها با توجه به اندازه تصویر و نوع کاربردی که دارند و با توجه به نوع رومیزی و دیواری و شاسی و نوع پاسپورتی در ابعاد مختلفی طراحی و ساخته می‌شوند. ابعاد مختلف قاب عکس‌هاA4 با انداره ۲۹.۷×۲۱ ،A3 با اندازه 29.7×42 ، 27×36 ، ۵۳×۳۸ ، ۴۳× ۳۴ ، ۵۴× ۴۲ ، ۴۸×۳۶ ، ۵۸× ۲۹ ، ۴۸×۳۶ ، ۳۶ ×۲۷ ، ۲۶×۳۱ ، ۵۲×۴۰ ، ۸۱×۶۲ ، ۲۹× ۳۸ و .. سانتی متر می‌باشد.

 

فاکتورهای مهم در فروش قاب عکس

مهم‌ترین فاکتور در فروش قاب عکس کیفیت بالا و مرغوبیت جنس قاب عکس می‌باشد. اکثر متقاضیان و اقشار مختلف جامعه هنگامی که برای عکس و تصویر مورد نظر خود قاب عکسی را تهیه می‌کنند زیاد مایل به تعویض مکرر قاب نیستند و دوست ندارند قاب عکسشان زود در اثر عوامل محیطی یا حتی با یک برخورد ساده بشکند و خراب شود پس به هنگام انتخاب بغیر از ظاهر و شکل قاب عکس به جنس و کیفیت آن‌ هم اهمیت می دهند.

جنس‌قاب عکس‌ها انواع مختلفی همچون چوبی، فلزی، پلاستیکی، کائوچویی، PVC و‌ شیشه‌ای و‌ رزین ( پلی استر ) وMDF دارد. جنس قاب عکس‌‌های PVC یک نوع جنس جدید در نسل قاب‌های امروزی می‌باشد. برتری و مزیت این نوع جنس قاب PVC نسبت به نوع جنس قاب‌های دیگر در این است که هم سبک و هم محکم می‌باشد. رنگ آن براق است و در اثر رطوبت و حرارت و ضربه مقاومت زیادی دارد.

لایه محافظ بر روی قاب عکس یکی دیگر از فاکتورهای مهم در فروش قاب عکس می‌باشد. لایه محافظ بر روی قاب باعث می‌شود گرد وغبار و حتی رطوبت و یا اثر انگشت افراد بر روی عکس نماند و کیفیت عکس حفظ شود. اغلب لایه‌های محافظ جنس شیشه‌ای و شفاف دارند.

ابعاد و اندازه قاب عکس باید با تصاویر مورد نظر باید همخوانی داشته باشد. زیرا اگر تصویر خیلی کوچکتر از قاب باشد فضای زیادی از اطراف قاب عکس خالی می‌ماند و اصلا زیبا نیست. یا اگر درست اندازه گیری انجام نشود احتمال دارد عکس و تصویر مورد نظر از قاب بزرگتر باشد که مجبور هستید دو تا دور عکس را برش دهید و کیفیت و‌ تمیزی تصویر از بین می‌رود.

 

مشخصات قاب عکس‌های مرکز فروش اینترنتی قاب عکس گلدن قاب

اکثر قاب‌های مرکز گلدن قاب از جنسpvc با طرح و رنگ‌های تیره و روشن و جنس‌های براق و ساده و مدل چرمی می‌باشد. قاب عکس‌های گلدن قاب شامل یک کادر و چارچوب و کاغذ پاسپارتو و گیره محل اتصال قاب با دیوار می‌شود. همچنین با توجه به درخواست متقاضیان انواع پوسترهای با کیفیت و شفاف از شخصیت‌های مملکتی از جمله عکس و تصاویر امام و رهبری و عکس شهدا توسط گلدن قاب بر روی قاب عکس‌ها نصب می‌شوند.

 

تفاوت فروش انواع قاب عکس‌ها

یکسری از قاب‌ عکس‌ها فقط برای اداره‌جات، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی و بانک‌ها و مدارس و دانشگاه‌ها و مساجد و امامزاده‌ها و برای مغازه‌ها به کار برده می‌شوند. طبق یک رسم و احترام در دولت جمهوری اسلامی به شخصیتهای مهم کشوری اکثر مراکز فوق درخواست قاب‌‌ عکس‌ها با ابعاد و رنگ‌های مختلف از جنس pvc را با تصاویر و پوسترهای رهبر دولت جمهوری اسلامی ایران و امام ( ره ) را دارند. ابعاد قاب‌ها با توجه به نوع سازمان و سالنی که قرار است عکس در آن‌جا نصب شود متفاوت انتخاب می‌شود. مثلا برای دیوار‌های اتاق‌های کوچک از قاب‌های کوچکتر و برای سالن‌های بزرگ و سمینارها از قاب عکس‌های بزرگ‌تری استفاده می‌کنند.

سری دیگر قاب عکس ها برای عکس‌ها و تصاویر عاشقانه و خاطره انگیز و برای عکس‌های دورهمی و مسافرت‌ها و عکس‌های خانوادگی و دوستانه و.. استفاده می‌شوند. به هرحال برای استفاده از قاب عکس‌ها به هر دلیلی باید توجه کنید که تصویر عکس یا تم عکس با چارچوب قاب عکس شما متناسب باشد و از نظر رنگ و هارمونی باید با هم همخوانی داشته باشند. همچنین قاب عکس برای عکس‌ها و مکان‌های رسمی نباید از نوع قاب‌های طرح‌دار با رنگ‌های تند و‌جیغ باشد. اکثر قاب عکس‌هایی که برای مکان‌های رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد ساده همراه با رنگ‌های تیره می‌باشد.

فروشگاه اینترنتی بزرگ گلدن قاب در کنار ارائه قاب عکس‌های متنوع با جنس مرغوب در سایزهای مختلف برای مکان‌های اداری و رسمی هم فروش انواع پرچم‌های رومیزی را نیز به متقاضیان عرضه می‌دارد

 

قاب عکس رهبر صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید