جنس قاب عکس

جنس قاب عکس

انواع مختلف قاب عکس در شکلها ، جنسها ، طرح ها، نمایشگرها، بافت ها و ظرفیت تصویر متفاوت هستند، کشف کنید. دانستن این تغییرات به شما کمک می‌کند بهترین قاب عکس را انتخاب کنید تا نه تنها عکس‌ها و یادگاری‌های شما، بلکه کل دکوراسیون منزل شما را نیز تکمیل کند.

قاب عکس برای اولین بار در سال 50-70 پس از میلاد در مصر وجود داشت و در یک مقبره مصری یافت شد. قاب‌های چوبی حکاکی شده با دست که می‌توانیم آن‌ها را بشناسیم، برای اولین بار در قرن 12 تا 13 ساخته شدند. درست مانند بسیاری از قاب های امروزی، نسخه های اولیه از چوب ساخته شده بودند.

در حالی که امروزه از قاب‌های عکس برای تکمیل عکس، آثار هنری و سایر یادگاری‌ها استفاده می‌کنیم، قاب‌های عکس در گذشته برای اولین بار قبل از در نظر گرفتن شیئی که قرار بود قاب شود، مورد توجه قرار می‌گرفتند.

 

1. کریستال

چند نوع قاب وجود دارد که از یک قاب کریستالی زیباتر هستند. این می درخشند و می درخشند و هر عکسی را که انتخاب می کنید در داخل آن قرار دهید، زیباتر نشان می دهد. اگر می‌خواهید یک عکس بسیار دوست‌داشتنی یا مهم مانند عکسی از عروسی یا اولین نوه را به نمایش بگذارید، آنها انتخاب خوبی هستند. یک قاب عکس کریستالی با کیفیت، یک هدیه دوست داشتنی است.

 

2. سرامیک

قاب‌های سرامیکی عالی هستند زیرا در همه سبک‌ها وجود دارند، رنگ آمیزی آن‌ها آسان است و نسبتاً محکم هستند، بنابراین به راحتی خرد نمی‌شوند و نمی‌شکنند. هنگامی که به دنبال یک قاب سرامیکی هستید، می توانید از بین الگوها و طرح های زیادی انتخاب کنید.

 

3. چوبی

قاب های چوبی بسیار رایج هستند و در اکثر موقعیت ها عالی به نظر می رسند. آنها نسبتاً سبک هستند و برای آویزان کردن روی دیوار مناسب هستند. علاوه بر این، در برابر جابجایی و افتادن به خوبی می ایستند. اگر به قاب خود ضربه بزنید یا آسیب بزنید، ممکن است به سادگی شخصیت و علاقه به آن اضافه کند.

 

4. فلزی

فریم های فلزی روشن، سبک و جامد هستند. نسبت به سایر انواع قاب ها سخت تر آسیب می بینند، اما به اندازه کافی سبک هستند که به دیوار آویزان شوند و بدون هیچ مشکلی جابجا شوند. در حالی که می توان آنها را رنگ کرد، برخی از جذابیت های این قاب ها این است که به رنگ فلز اجازه می دهد خود را از بین ببرد.

 

5. چرم

فریم های چرمی ظاهری بسیار متمایز دارند. بسته به سبکی که برای خانه خود می‌خواهید، می‌توانید آن‌هایی را بخرید که چرم دباغی هستند یا آن‌هایی که پوست آن هنوز چسبیده است. این قاب ها بسته به سبک و دکوراسیونی که در خانه استفاده می شود ممکن است در خانه های خاصی نامناسب به نظر برسند، اما در صورت استفاده مناسب می توانند در خانه های کشاورزی یا حتی در خانه های مدرن بسیار زیبا به نظر برسند.

 

6. بامبو

این ماده بسیار محکم است و برای مدت طولانی دوام خواهد داشت. یکی از دلایل اصلی که مردم قاب های بامبو را انتخاب می کنند، بافت جالب آن است. جذابیت بصری زیادی به عکس شما می بخشد و متمایز شدن آن را تضمین می کند

تنها با یک تماس سفارش خود را به گلدن قاب بدهید. پس از ثبت سفارش قاب عکس خود را در محل تحویل بگیرید.