تولیدی قاب عکس

تولیدی قاب عکس

عکس‌های با ارزشتان را از لای کاور‌های کلفت و آلبوم‌های خاک گرفته در بیاورید. وقت آن رسیده است که آن‌ها را به‌طور مرتب تماشا کنید.

قاب‌های عکس می‌توانند حاوی پیام‌های مهمی باشند. ما از دکوراسیون داخلی برای آن استفاده می‌کنیم. قاب‌های عکس می‌توانند تزیین مناسبی برای دیوارهای خالی باشند. برای همه‌ی ما پیش آمده است. آیا به‌دنبال داشتن فضایی مدرن‌تر هستید و یا به‌نظرتان فضای خانه به‌قدر کافی شیک نیست با وجود تمام‌ آن‌چه گفتیم تزیین خانه با قاب‌های عکس در آویختن آن‌ها به دیوار خلاصه نمی‌شود. پیش از هرچیز باید تصمیم بگیرید که کدام قاب را در کدام قسمت از خانه استفاده کنیدقاب عکس باید با عکس‌ آن تطابق داشته باشد. این نکته‌ی بسیار ظریف از اهمیت زیادی برخوردار است. قانون کلی این است که هرچه عکس جدیدتر باشد قاب آن نیز باید مدرن‌تر باشد.

معمولا اکثر ما قاب‌های عکس را در ارتفاق بسیار زیادی به دیوار آویزان می کنیم. برای داشتن دیواری پر از قاب به این نکات توجه کنید. معمولا می توانید با قابی که از بقیه بزرگ‌تر است شروع کنید. آن‌را در میانه‌ی دیوار قرار دهید و بقیه‌ را اطرافش بچینید. سعی کنید قاب‌های دیگر را با یک نظم منطقی مثلا دوتا دوتا کنار هم قرار دهید. تقارن یکی از عناصر مهم است. می‌توانید از قاب‌های یک شکل برای داشتن فضایی شیک استفاده کنید. همچنین قاب‌های متفاوت می‌توانند فضا را گرم‌تر و راحت‌تر نشان دهند. سعی کنید قبل از دکور کردن چنین دیواری، طرح آن را روی کاغذ بکشید.ممکن است بخواهید که تابلو‌های روی دیوار را از مزیت نورپردازی برخوردار سازید. امروزه طیف گسترده‌ای از انواع قاب‌ها در اندازه‌های گوناگون در دسترس‌اند. چوب، به عنوان ماده‌ای طبیعی، حسی گرم و کلاسیک به ارمغان می‌آورد. علاوه‌براین، انتخاب قاب عکس چوبی به شیوه‌ دکوراسیون سایر بخش‌های خانه نیز بستگی دارد. قاب‌های مشکی و یا سفید اگر به‌درستی مورد استفاده قرار گیرند، می‌توانند زیبایی بیشتری به عکسی که درقاب عکس‌های مشکی یا سفید

قاب عکس‌های مشکی، بخش‌های تیره‌ تصویر را برجسته‌تر می‌کنند. بنابراین قاب مشکی در عکس‌هایی که علاوه‌بر تناژ رنگ‌های تیره، رنگ‌های روشن را هم در خود جای داده‌اند، تعادل بیشتری برقرار می‌کنند.

قاب عکس‌های سفید هم عملکرد مشابهی دارند. در حضور آن‌ها بخش‌های تیره‌ تصاویر بیشتر به چشم می‌آیند و بخش‌های روشن زمینه‌ اصلی را تشکیل می‌دهند. این قاب‌ها گزینه مناسبی برای عکس‌های غیررسمی و ساده هستند.

بعضی افراد قاب مشکی یا سفید را برای عکس‌های سیاه‌سفید استفاده می‌کنند.قاب عکس‌های فلزی همچون قاب عکس‌های مشکی نمایی مدرن و شیک دارند، رنگ‌آمیزی عکس قاب عکس‌های فلزی، برای عکس‌های سیاه‌سفید هم مناسب هستند . در هماهنگی رنگ عکس و قاب آن، وسواس به خرج ندهید. در عوض هنگام انتخاب قاب عکس به تناژ کلی تصویرتان توجه کنید.

قاب عکس‌های روشن برای عکس‌های غیررسمی و قاب عکس‌های تیره ، برای عکس‌های رسمی مناسبترند. فروشگاه گلدن قاب در خدمت شماست

 

تولیدی قاب عکس صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید