خرید و فروش قاب عکس ارزان و اینترنتی

قاب عکس

قاب عکس چندتایی ، این دسته از قاب‌ها، همان‌گونه که از نامشان پیداست شامل چند قاب در کنار هم می‌شود که کاربر می‌تواند عکس‌های خانوادگی، دو نفره و نوزاد را در آنها قرار دهد. این گروه از قاب‌ها در اَشکال مستطیلی و مربعی و رنگ‌های متفاوت قابل یافت در بازار هستند. شما می‌توانید این مدل از قاب عکس‌ها را در حالی که روی کادر آنها طرح‌های عاشقانه مثل قلب ترسیم شده یا نوشته‌های از این دست، مشاهده نمایید. خوب است که بدانید قاب‌های پلی‌استر با طرح گل، می‌تواند حس و حال لطیف عاشقانه را القا کند.قاب‌ عکس‌های فلزی رنگ‌ها را زنده نشان داده و آنها را در چشم قرار می‌دهند.

شما می‌توانید عکس‌های خانوادگی آتلیه‌ای را در قاب‌های فلزی قرار دهید، ناگفته نماند که عکس‌های سیاه و سفید هم با قاب‌ فلزی میانه‌ی خوبی دارند.به طور کلی قاب عکس‌ها در دو مدل رومیزی و دیواری طراحی و تولید می‌شوند که شما می‌توانید به تناسب نیاز، فضا، محیط و در نظر گرفتن فاکتورهای زیر، یکی از این دو مدل را در رنگ‌های مختلف انتخاب نمایید.اساساً قاب‌های عکس در اَشکال هندسی طراحی و ساخته می‌شوند، مستطیلی، مربعی و بیضی از محبوبیت بیشتری برخوردارند.

تناسب شکل قاب با حال و هوای عکس فوق‌العاده مهم است، بهتر است برای عکس کودکتان ار یک قاب عکس زیبا و فانتزی استفاده نمایید. تصاویر عروسی را می‌توانید در قاب‌های ساده و تک رنگ جای دهید. قاب‌های عکس معمولاً از فلز، چوب و پلاستیک هستند، کیفیت ساخت و هماهنگی هر یک از آنها با دیگر وسایل موجود در محیط حائز اهمیت است. استفاده از مواد نشکن به جای شیشه برای حفاظت بهتر از عکس‌ها، گزینه‌ی خوبی است.

اگر عکس شما در یک قاب با سبک طراحی مناسب قرار بگیرد، تصویرتان بهتر دیده می‌شود. بنابراین سبک طراحی یک قاب به اندازه‌ی شکلِ آن مهم است، پس با در نظر داشتن حال و هوای عکس‌تان، می‌توانید به دنبال یک قاب عکس مدرن، کلاسیک یا فانتزی باشید. حتماً می‌دانید که عکس‌ها در قطع و سایز استاندارد به چاپ می‌رسند، بنابراین در پی خرید قاب عکسی باشید که اندازه‌ی آن با عکس مورد نظرتان هماهنگ باشد تا مجبور نباشید بخشی از تصویرتان را برای برش به قیچی بسپارید.تناسب و هماهنگی رنگ قاب با رنگ عکس و محل نصب یا قرار گرفتن آن، در زیباتر دیده شدن عکس و قاب بسیار مهم است.
امروزه دکوراسیون منزل و محل‌کار از اهمیت بالایی برخوردار است که چیدمان قاب عکس در آخرین مرحله دکوراسیون قرار دارد ولی اگر می‌خواهید با کمترین هزینه فضای خود را تغییر دهید بهتر است با چند عدد قاب عکس این کار را انجام دهید. همان‌طور که می‌دانید دیوارهای خالی اگرچه سادگی و زیبایی خاص خود را دارند اما وجود قاب عکس‌هایی از اعضای خانواده به محیط روح می‌بخشد. گفتنی است که انتخاب فریم قاب عکس بسیار مهم است اگر می‌خواهید زیبایی عکس شما کمک نشود از فریم‌های ساده استفاده کنید. سایت گلدن قاب با انواع قاب عکس می تواند نیاز شما را فراهم کند.