انواع قاب عکس های مختلف

انواع قاب عکس های مختلف

قاب عکس از زمانهای گذشته ساخته شده و برای یادآوری خاطرات برای همگان بسیار لذت بخش می باشد. عکسها با قابهای گوناگون در دسترس همگان قرار گرفته و با قیمتهای مختلف میتوان از بازار خرید تهیه نمود. قاب عکسها بصورت کاملا متفاوت از هم در اندازه های مختلف با سایزهای گوناگون ساخته می شود. بدلیل انتخاب نوع قاب عکسهای مختلف توسط مشتریان این قاب عکس ها را با طرحهای گوناگون می سازند. قاب عکسها با توجه به نوع مکان انتخاب و خریداری می شود.

از مدلهای قاب عکس می توان به نوع چوبی ، طرح شاسی ، طرح با چوب ساده ، طرح قاب عکس شیاردار ، طرح قاب عکس با پروفیل مشکی ، طرح قاب عکس با پروفیل قهوه ایی ، طرح قاب عکس با پروفیل ضخیم ، طرح قاب عکس با پروفیل نازک ، طرح قاب عکس با سایز A4 ، طرح قاب عکس با سایز A3 ، قاب عکس مستطیل ، قاب عکس مربع ، قاب عکس لوزی ، قاب عکس چهار گوشه طرح دار و دیگر انواع قاب عکسها که در بازار برای خرید همگان ایجاد شده است. برای محیط های مختلف قاب عکس مختلف بکار برده می شود. مثلا در محیط اداری قاب عکس رسمی رهبری یا رئیس جمهور نصب خواهد شد.

در منازل اما از قاب عکسهای مختلف مانند منازل یا نقاشی یا قاب عکس خانوادگی بر دیوار نصب خواهد شد. خیلی بندرت قاب عکس رهبری یا رئیس جمهور را بر دیوار منازل نصب می کنند. قاب عسکها چنانچه از نام آن پیداست برای تزئین محل کار یا منازل استفاده می شود. قاب عکس طرح منازل بیشترین درخواست کننده را در میان اعم مردم جامعه داشته و اکثر مردم طرح منازل را پسندیده و در منازل خود استفاده می کنند. اما برای محل کار طرح منظره استفاده نمی شود و قاب عکس بصورت رسمی و اداری استفاده خواهد شد. قاب عکس با طرح عکس استفاده شده زیبایی و جذابیت داشته و جلوه زیبایی به منازل و یا محل کار می بخشد. در هر مقطع زمانی قاب عکس طراحی و ساخته شد ه است جدیدترین نوع قاب عکس شاسی بوده که با اندازه کوچک یا بزرگ می باشد.

تفاوت قاب عکس ها با طرح شاسی در نوع چسباندن عکس می باشد به این صورت که یک روکش با چسب سفید بر روی قاب ایجاد کرده و پس از خشک شدن چسب ، روکش چسب را برداشته و عکس مورد نظر را روی قاب می چسبانیم و به این صورت قاب شاسی ما تکمیل می شود. اما برای قاب عکس های دیگر عکس را در قاب قرار داده و می توانیم هر زمان که خواستیم عکس را تعویض کنیم. در جابجایی قاب عکسها باید با احتیاط انجام شود بدلیل اینکه از ضربه خوردن و پریدگی لبه قاب جلوگیری شود و قاب عکس با زیبایی بر روی دیوار بدرخشد. برای خرید قاب عکس باید خلاقیت داشته تا بتوانیم یک قاب عکس زیبا و منحصربه فرد را در مکان مورد نظر خود نصب کنیم. قاب عکس PVC و چوبی از نمونه های قدیمی قاب عکسها می باشد. از کاربرد قاب عکس می توان در مراسم های مختلف مانند عزاداری یا مجالس جشن استفاده نمود. قاب عکسها از قدیم تا امروزه کاربرد داشته و در تمام مراحل زندگی از گذشته تا آینده مورد استفاده همگان می باشد

 

قاب عکس رهبر صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید