خرید قاب عکس

خرید قاب عکس

متقاضیان و مشتریان محترم در هنگام خرید قاب عکس باید به یکسری نکات دقت فرمایند تا بتوانند بهترین انتخاب را در خرید قاب عکس داشته باشند. به هنگام خرید قاب عکس باید به طرح و تم عکس یا تصویر خود توجه کنند و قاب عکس مورد نیاز خود را با توجه به نوع عکس تهیه نمایند. رنگ قاب عکس بسیار مهم می‌باشد و باید رنگ قاب عکس با توجه به رنگ محیط اطراف و رنگ دیوار‌ها انتخاب شود و اگر هارمونی رنگ قاب عکس با تصاویر رعایت نشود هم زیبایی عکس پنهان می‌شود و هم جلوه قاب عکس کم رنگ می‌گردد. همچنین هر نوع عکسی طرح و رنگ قاب عکس مخصوص به خود را می‌خواهد. مثلا برای تصاویر رسمی مانند عکس امام و رهبری عکس‌های دسته جمعی اداری باید از قاب عکس‌های ساده با رنگهای تیره استفاده نمایید.

 

قیمت قاب عکس

قاب عکس‌ها با توجه به نوع جنس، اندازه ابعاد، مدل و طرحش دارای قیمت‌های متفاوتی می‌باشند. فروشگاه اینترنتی گلدن قاب در سایت رسمی خود به آدرس www.goldenghab.ir تمامی تصاویر قاب عکس‌ها را همراه با پوسترها و قیمت‌هایشان خدمت کاربران و مشتریان محترم اطلاع رسانی کرده است.

 

جنس قاب عکس

تولید کنندگان قاب عکس‌ها با توجه به نیاز مشتریان و محیط‌هایی که قرار است قاب عکس در آن‌جا قرار بگیرد قاب عکس‌ها را با جنس‌های مختلفی تولید می‌کنند. جنس‌های فلزی، چوبی، پلاستیکی، شیشه‌ای، ام دی آف و پی وی سی، MDF و PVC جنس قاب عکس‌ها می‌باشند. قاب عکس‌های فلزی بغیر از فلز آهن با فلزات مختلفی همانند طلا، نقره و برنز و‌ مس نیز ساخته می‌شوند البته این نوع قاب عکس‌ها خاص می‌باشند و برای مکان‌ها و سالن‌های اشرافی و سلطنتی ساخته می‌شوند و بعد از گرفتن سفارش و هزینه بعلت اینکه خیلی گران قیمت هستند اکثرا بصورت دستی ساخته می‌شوند.

قاب عکس‌های MDF و چوبی هم در طرح و رنگ‌ها و آمیخته با هنر منبت کاری و خاتم کاری تولید می‌شوند. قاب عکس‌های پلاستیکی و شیشه ای نیز با قالب‌‌بندی‌های متفاوت ساخته می‌شوند. PVC هم جنس دیگری از قاب عکس می‌باشد که با توجه به مزیت محکمی و استحکام، زیبایی و دارای طرح ‌های سنتی و سبکی و براقی بسیار مورد استفاده و استقبال مشتریان قرار گرفته است.

 

ابعاد قاب عکس

قاب عکس‌ها در ابعاد مختلفی ساخته می‌شوند. حتی گاهی اوقات برای یکسری از عکس‌ها و تصاویری که بزرگ هستند قاب عکس‌های متناسب ساخته می‌شوند. مثلا امروزه با توجه به ارزشی که انواع تابلو فرش‌های دست بافت پیدا کرده‌اند برای حفظ پاکیزگی و داشتن جلوه و نمای بیشتر این نوع تابلو فرش ها را قاب می‌کنند ولی به علت اندازه و ضخامتی که هر تابلو فرش دارد قاب عکس متناسب با آن سفارش داده شده و ساخته می‌شود. قاب عکس‌های A4 بعلت اندازه و ابعاد استانداردی که دارند هم بیشتر عکس‌ها و پوسترها در آن جای داده می‌شوند و هم میتوان از هر دو حالت افقی و عمودی براحتی از این نوع قاب عکس استفاده نمود. ابعاد قاب عکس باید طوری انتخاب شود که یا عکس کوچکتراز صفحه قاب نباشد و باعث ایجاد حاشیه خالی در اطراف عکس نشود البته به جز مدل قاب عکس‌های پاسپارتو که یک حاشیه رنگی در اطراف عکس را ایجاد می‌کند. همچنین عکس و تصویر مورد نظر از صفحه قاب بزرگتر نباشد که بخواهیم مجبور شویم دور تا دور عکس را بچینیم و نمای عکس را خراب کنیم.

 

مدل‌های مختلف قاب عکس‌ها

قاب عکس‌ها در مدل‌های متنوعی از جمله مدل سنتی، مدرن، سلطنتی، فانتزی، کلاسیک و زینتی ساخته می‌شوند. قاب عکس‌هایی که مدل‌های سنتی دارند اکثرا از چوب و MDF هستند. قاب عکس‌های مدرن اکثرا ساده و عمق و ضخامت کمی هستند. قاب عکس‌های فانتزی طرح و نقشه هندسی مختلفی دارند. قاب عکس‌های سلطنتی بیشتر کار دست هستند و بسیار گران قیمت می‌باشند. قاب عکس‌های زینتی در طرح‌های پتینه کاری ( هنر کهنه کردن و قدیمی کردن قاب عکس ) ساخته می‌شوند. قاب عکس‌های PVC با طرح و رنگ‌های زیبا و بخاطر استحکام و مقاومت و بخاطر اینکه با هر نوع محیطی سازگاری دارند بسیار مورد استقبال و سفارش قرار گرفته‌اند.

فروشگاه اینترنتی گلدن قاب در کنار فروش انواع قاب عکس‌ها لوازم جانبی دیگری همچون پرچم رومیزی را نیز برای عرضه به مشتریان ارائه داده است. پرچم‌های رومیزی با پایه‌های سنگی و فلزی هستند. جنس پارچه این پرچم‌ها با توجه به نوع مصرف متفاوت می‌باشد. مثلا برای اتاق رئیس و مدیران از پرچم‌های با جنس مخمل و ریشه‌های ابریشمی با پایه های سنگ مرمر سفارش می‌دهند و استفاده می‌کنند. ارائه یک پک کامل قاب عکس و پرچم رومیزی مورد نیاز برای سازمان‌های دولتی و خصوصی یکی از پر فروش‌ترین قسمت‌های کاری گلدن قاب می‌باشد.

 

قاب عکس رهبر صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید