خرید قاب عکس – ارسال فوری

خرید قاب عکس – ارسال فوری

روزانه افراد زیادی جهت محافظت و نگهداری از تصاویر و عکس‌ها و پوسترهای مورد علاقه خود بدنبال خرید قاب عکس هستند. همچنین قاب عکس به عنوان یک عنصر دکوراتیو در بحث زیبا سازی و چیدمان دکور منازل و محل کار مورد استفاده قرار می ‌گیرد. گاهی اوقات قاب عکس برای شکیل‌تر نشان دادن یکسری مدارک و گواهینامه‌های اموزشی و تخصصی و اهدای لوح تقدیرها و کارت پستال‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس با توجه به کاربردهای متنوع قاب عکس‌ها هم از لحاظ رنگ، اندازه، جنس و شکل و قیمت متنوع می‌باشند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و عصر ارتباطات اکثر افراد دوست دارند به صورت اینترنتی خرید قاب عکس مورد نیاز خود را انجام دهند و حتی گاهی بعلت یکسری از اتفاقات پیش بینی نشده افراد یا سازمان‌ها نیاز فوری به قاب عکس پیدا می‌کنند و به جهت نداشتن فرصت زیاد قاب عکس مورد نظر خود را به صورت اینترنتی سفارش می‌دهند و تقاضای ارسال فوری دارند. فروشگاه و مرکز اینترنتی گلدن قاب با توجه به شناخت کاملی که از نیاز همه متقاضیان و کاربران دارد هم امکانات مناسبی برای فروش اینترنتی و خرید قاب عکس مجازی را فراهم آورده است و هم بصورت فوری و بدون دیرکرد محصول را بدست خریداران می‌رساند.

مهم‌ترین نکته در خرید قاب عکس این است که مدل، رنگ و اندازه و‌ حتی جنس قاب مناسب با تصویر و طرحی باشد که قرار است بعنوان چارچوب در اطراف آن قرار بگیرد و همچنین قاب عکس باید متناسب با محیطی و‌ محلی باشد که قاب در آنجا نصب یا قرار داده می‌شود. قاب عکس‌ها به چند دسته تقسیم می‌شوند:

قاب عکس دیواری: قاب عکس‌های دیواری می‌توانند بر روی هر دیواری نصب شوند. نصب قاب عکس بر روی دیوار سلیقه‌ای و متناسب با هارمونی خانه یا محل کار دارد. قاب عکس‌های دیواری در همه سایزها و ابعاد بزرگ و کوچک ساخته می‌شوند.

قاب عکس رو میزی: قاب عکس‌های رومیزی مناسب برای قرار گرفتن بر روی انواع میزهای منازل و محل کار و همچنین برای قرار گرفتن بر روی کنسول یا اپن آشپزخانه و انواع دکورها می‌باشند. قاب عکس‌های رو میزی اقلب دارای سایزهای کوچک هستند و هم بصورت فرم دار و هم به صورت شاسی و پاسپورتی ساخته می‌شوند.

فاکتورهای مهمی به هنگام خرید قاب عکس هستند که باید به آنها توجه شود که مهم‌ترین آن‌ها ابعاد قاب عکس ، جنس قاب عکس ، رنگ قاب عکس و مدل قاب عکس می‌باشد.

ابعاد قاب عکس: قاب عکس‌ها با توجه بنوع نیاز افراد و سایز عکس‌ها و تصاویر در اندازه‌های A4 ، A5 ، A3 ، ۲۷×۳۶ ، ۶۲×۸۱ ، ۳۵×۴۵ ، ۲۹×۳۸ ، ۴۰×۵۲ ، ۴۲×۵۴ ، ۴۰×۲۵ ، ۳۱×۲۶ ، ۵۸×۲۹ ، ۲۴×۳۳ ، ۳۶×۴۸ می‌باشد.

جنس قاب عکس: قاب عکس‌ها با توجه بنوع کاربرد و بودجه افراد با جنس‌های مختلفی همچون فلزی از جنس طلا و نقره و برنز یا برنج یا مس، چوبی، پلاستیکی، شیشه‌ای، پلی استر، رزین، MDF و PVC و پتینه کاری ساخته می‌شوند.

رنگ قاب عکس: قاب عکس‌ها برحسب مکانی که قرار است استفاده شوند رنگ آمیزی و طراحی می‌شوند. مثلا برای عکس نوزادان و کودکان و اتاق خواب کودکان یا حتی در مدارس و پیش دبستانی‌ها و جایی که به کودکان مربوط می‌شود از قاب عکس‌های رنگی و شاد استفاده می‌شود ولی برای محیط کار از قاب عکس‌های ساده و با رنگ‌های تیره استفاده می‌شود.

مدل قاب عکس: مدل قاب عکس با توجه به مکان‌های مختلف متفاوت می‌باشد. مدل مدرن، سنتی، کلاسیک، فانتزی، زینتی، سلطنتی، کودکانه، اداری از انواع مدل‌های قاب عکس‌ها می‌باشد. مدل قاب عکس مدرن مدلی ساده دارد و دارای ضخامت و عمق کمی می‌باشد. مدل سنتی برگرفته از هنرهای دستی و اصیل ایرانی میناکاری، منبت کاری و خاتم کاری ساخته می‌شود. مدل سلطنتی دارای وزن زیادی هستند و اکثرا بصورت دستی از جنس طلا و نقره و فلزات گران‌بهای دیگر ساخته می‌شوند. مدل فانتزی دارای پیچیدگی و طرح‌های هندسی و شکل‌ و شمایل‌های خاصی می‌باشد. مدل قاب عکس کودکانه که دارای شکل‌های شخصیت‌های کارتونی و انیمیشن‌های مورد علاقه کودکان می‌باشند. مدل اداری که با چارچوبهای ساده و با قیمت‌های مقرون به صرفه تولید و ساخته می‌شوند.

مدل کلاسیک که بخاطر شکل ظاهری زیبا و جنس محکم و ماندگار و سبک PVC و قیمتی مناسب تولید می‌شود و مورد استفاده بیشتری هم در محیط خانه‌ها و منازل و محیط‌های کاری دارد. قاب عکس‌های کلاسیک بخاطر اینکه بر روی جنس PVC توانسته‌اند ظاهری از قاب‌های زینتی و سنتی را با طرح‌های زیبا تولید نمایند مورد استقبال فراوانی قرار گرفته‌اند.

فروشگاه اینترنتی گلدن قاب برای راحتی کاربران و جستجوگران خرید قاب عکس با یک برنامه ریزی دقیق بعد از درخواست مشتری سریع قاب عکس مورد نظر مشتری را فراهم کرده و باز هم به درخواست مشتری ارسال فوری کالا به هر نقطه از شهر را انجام می‌دهد.

 

قاب عکس رهبر صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید