چاپ عکس روی تخته شاسی

چاپ عکس روی تخته شاسی

  یکی از محبوب ترین سفارش ها در دنیای چاپ، چاپ عکس روی شاسی می باشد.لحظات شاد و به یادماندنی در زندگی هر فردی وجود دارد، شما می توانید در مسیر ساخت خاطرات خود قدم بردارید. تصاویر و عکس ها ، تأثیر سازنده‌ای بر نوع نگاه افراد به محیط پیرامون می‌گذارد و نقش مهمی در شکوفایی آن‌ها دارد.مدت زمانی است که قاب های شاسی یا به اصطلاح تخته شاسی جایگزین قاب عکس های شیشه ای شده اند. چاپ عکس ها روی تخته شاسی محصولی بی‌نظیر برای ماندگار کردن لحظات خاطره انگیز و خاص کار و زندگی استاستفاده از تخته شاسی نه تنها در عکس های خانوادگی بلکه در صنعت تبلیغات و تجارت کاربردهای فراوانی دارد، که علاوه بر زیبایی بصری، تبلیغات محیطی قابل توجهی از یک کسب و کار را می تواند در محیط بسته پوشش دهد.

    جنس شاسی ها از نوع MDF می باشند ، که با استفاده از تکنولوژی چاپ دیجیتال و با استفاده از سیستم جوهر شش رنگ صورت می گیرد و از طریق نورUVبلافاصله خشک می شود. همچنین در این روش رنگ چاپ بطور کامل جذب سطح رویی خواهد شد و از کم رنگ شدن عکس در طولانی مدت جلوگیری می کند.

از جمله دلایل محبوبیت و استقبال از تخته شاسی سادگی در عین زیبایی، قیمت مناسب و سبک بودن آن است. چاپ تخته شاسی در سایزهای مختلف و طرح های متنوع متناسب با نوع چیدمان و دکوراسیون داخلی ارائه می شوند . یکی دیگر از متریال های مصرفی چاپ شاسی می باشد اما ام دی اف بهترین جنس برای چاپ تخته شاسی است، زیرا نئوپان از کیفیت خوبی برخوردار نیست و به مرور زمان موج دار می شوند و شکل اولیه خود را از دست خواهند داد.

  برای محافظت از لبه های شاسی بهترین راه استفاده از روکش و یا نوار پی وی سی است که در چهار طرف چوب بکار برده شود. گاها در اطراف شاسی بجای استفاده از روکش از رنگ استفاده می شود که این امر موجب آسیب به شاسی می شود و کاری بسیار نادرست می باشد. البته ارتفاع قاب‌ها را بر روی دیوار باید بر اساس قد ساکنان خانه نیز تنظیم کنید. در اتاق کودک خود سعی کنید قاب‌ها را در ارتفاع کم‌تری نصب کنید تا با خط دید او هماهنگ شود.

مطلوب رنگ کیفیت میگیرد چاپ مستقیم روی تخته شاسی در سایزهای متفاوت توسط دستگاه فلت بد کیفیت رنگ و ماندگار با دقت و سرعت بالا و هزینه بسیار پایین از ویژگی های بارز این روش است . سایت گلدن قاب انواع قاب عکس مورد نظر مشتریان دسترس همگان قرار میگیرد.

 

چاپ عکس روی تخته شاسی صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید