شاسی MDF

شاسی MDF

از انواع شیوه‌های تبلیغاتی که سازمان‌ها، نهادها و مؤسسات مختلف از آن برای نمایش محصولات خود استفاده می‌کنند می‌توان به تخته شاسی اشاره کرد. برای تعریف تخته شاسی می‌توان بیان کرد که به مانند یک تابلو تبلیغاتی بوده که برای نمایش تصاویر کاربرد دارد. اگر سازمان‌ها و مؤسسات مختلف بخواهند از تخته شاسی برای نمایش تبلیغات خود استفاده کنند قطعاً باید در مورد آن اطلاعات خود را افزایش دهند تا بتوانند به یک بازدهی مناسب برسند.

استفاده از تخته شاسی به دلیل جذابیت خاصی که دارد باعث می‌شود تا بتوان برای محیط‌های خانوادگی و تزئین منزل نیز از آن استفاده کرد. امروزه با توجه به وضعیت نمایش تبلیغات که به کمک شیوه‌های مختلف قابل انجام است بسیاری از افراد به دنبال چاپ تخته شاسی هستند تا بتوانند برای مقاصد تجاری خود از آن استفاده کنند. ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد تخته شاسی مطالب جالب و مفیدی را برای شما عزیزان همیشه همراه قرار دهیم.

 

تخته شاسی

تخته شاسی محصولی تبلیغاتی و هنری است که برای نمایش تصاویر از فاصله نزدیک به کار می­رود. تخته شاسی­‌ها معمولاً به شکل مکعبی با ضخامت ۸، ۱۶ یا ۳۰ میلی‌متر و از جنس MDF یا فیبر با کیفیت ساخته می‌شوند. عکس مورد نظر شما هم با چسب دو طرفه مخصوص بر روی آن چسبانده میشود. ویژگی خاص این چسب‌ها باعث می‌شود از ایجاد هر گونه حباب بر روی تخته شاسی جلوگیری شود و تصویری کاملاً تخت و یکسان ایجاد شود

 

خرید تابلو شاسی با طرح دلخواه

شاید بتوان به زبان ساده بیان کرد که تخته شاسی از جنس ام دی اف بوده که دو طرف آن به نحوی درگیر بوده که یک سو آغشته به چسب است و سوی دیگر دارای شیارهای مختلف بوده که می‌توان تصاویر زیبا را بر روی آن قرار داد. برای اینکه بتوان از شیوه‌های تبلیغات تجاری استفاده کرد می‌توان از تخته شاسی کمک گرفت. چاپ و آماده کردن تخته شاسی با توجه به اندازه و جنس آن دارای تکنیک‌های مخصوص به خود بوده که استفاده از یک مجموعه مناسب باعث می‌شود تا شما بتوانید سفارش خود را به بهترین نحو ممکن تحویل بگیرید

 

خرید تابلو شاسی

تخته شاسی در سایزبندی مختلف وجود داشته که ضخامت‌های متفاوتی دارد که هر کدام می‌تواند برای مکان‌های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. اگر بخواهید برای تبلیغات خود از سایزهای مختلف تخته شاسی استفاده کنید به کمک مجموعه آی آر چاپ می‌توانید سایزبندی مختلف را انتخاب کنید. سفارش آنلاین از طریق وب سایت آی آر چاپ امکان پذیر بوده و به شما این اطمینان را می‌دهد که محصول مورد نظر را با بالاترین کیفیت برای شما عزیزان ارسال کند.

 

تخته شاسی طراحی ، انواع تخته شاسی

تخته­‌شاسی­‌ها معمولاً در انواعی مانند تخته شاسی چوبی، تخته شاسی طلقی، تخته شاسی طرحدار، تختهشاسی فانتزی، تخته شاسی شیشه ای، تختهشاسی کلاسوری، تختهشاسی کارتونی ساخته میشوند. نوعی که بیشتر از همه مورد استفاده قرار می‌گیرد، تخته شاسی MDF است. فروشگاه گلدن قاب با گستردگی محصول در خدمت همگان می باشد.

 

شاسی MDF صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید