rahbari

قاب عکس حاج قاسم

قاب عکس چیست؟

قاب عکس در چه مکانهایی مورد استفاده قرار می گیرد؟

کار ساخت قاب عکس هنر چه کسانی میباشد؟

 

انواع مختلف قاب عکس چیست؟

نمادی از خاطرات گذشته تا آینده که تا هر زمان که دنیا بر قرار باشد این قاب عکسها در زندگی روزمره بشریت وجود خواهد داشت اشیایی که هیچ وقت کهنه نمیشوند و همه در هر زمانی میتوانند از آن استفاده نمایند. طرز نگه داشتن این اشیای قیمتی بسیار مهم میباشد. اشیایی که هیچ قیمتی روی آن نمیتوان گذاشت بلکه بدلیل زنده کردن خاطرات از گذشته تا سالهای بعد برای نوادگان ما بسیار ارزش مند خواهد بود. البته ارزش مادی هم میتواند داشته باشد اما ارزش معنوی و مرور خاطرات بسیار با اهمیت تر از قیمت پولی آن است.

 

نصب قاب عکسها در مکانهای مختلف

قاب عکس در اکثر منازل با تعداد مختلف نصب میشود. این قاب عکس ها خاطرات اکثر مردمان کشورهای مختلف بوده که با دیدن این قاب عکس ها یاد ایام و خاطرات گذشته خواهیم بود و خاطرات خوب و شیرین گذشته برایمان تداعی خواهد شد. قاب عکس ها در تمام منازل و محل کار حتی یک عدد هم نصب بر دیوار میباشد. از انواع مختلف قاب عکس طراحی و ساخته شده تا همه در هر محلی که میخواهند چه منزل یا محل کار از آن استفاده نمایند.

 

مدلهای مختلف قاب عکس

انواع مختلف قاب عکس در سالهای اخیر ساخته شده و برای فروش در فروشگاه های تمام شهرها یافت میشود. قاب عکس از ساده ترین قاب عکس تا مدرن و جدیدترین قاب عکس را میتوان خرید نمود. نمونه های قدیمی قاب عکس بصورت پروفیل ساده و قاب سیاه و سفید ساخته شده بود اما با مرور زمان این قاب عکس ها بصورت مدرن و جدیدترین نوع ساخته شد. از نمونه های مختلف قاب عکس میتوان به قاب عکس پروفیل کاملا سفید و گوشه ایی از قاب عکس با گلهای مختلف یک طرف قاب عکس را پوشانده و زیبایی قاب عکس را بیشتر کرده است.

 

قاب عکسها با طرحهای مختلف

نمونه دیگر قاب عکس بصورت برگهای برجسته ظریف جدید که با رنگ قهوه ایی طراحی و ساخته شده است. از دیگر نمونه قاب عکس بصورت مربع شکل که یک دور دایره قاب عکس مشخص شده اندازه این شکل مربع تا دایره بصورت یک سانتی متر از هم فاصله داشته که با طرح سنگ فاصله این یک سانتی متر طراحی و پوشانده شده است. طرح دیگر قاب عکس به صورت مربع شکل با پروفیل بسیار برجسته نمایان شده است. جدیدترین نوع قاب عکس بصورت شاسی بوده که در میان همه مردم بسیار مورد توجه قرار گرفته است. این قاب عکس بصورت کوچکترین سایز تا بزرگترین سایز که عکس بر روی آن با چسب چسبانده شده و عکس بسیار شفاف خواهد بود خریداران زیادی تمایل به خرید دارند. قاب عکس بزرگ شاسی بصورت A3 هم ساخته شده و برای فروش به فروشگاه های مختلف عرضه میشود.

 

زمان ساخت قاب عکسها

قاب عکسها در اوایل برای ساختن از چوب درخت گردو یا بلوط استفاده میشد اما با گذشت زمان وقتی طبعیت در معرض انقراض قرار گرفت بشر به فکر جایگزینی برای ساخت قاب عکس از راه های دیگر افتاد که نمونه های صنعتی را انتخاب کردند. با ابزار صنعتی براحتی میشود ساخت قاب عکس را با چوب درخت گردو یا بلوط را جایگزین نمود و هم قاب عکس با طرحهای مختلف ساخته شود و هم به طبعیت آسیب نرسد و به انقراض طبیعت کمک نکنیم.

 

انواع قاب عکسها

قاب عکسها بصورت مربع ، مثلث، لوزی، قاب عکس سه تیکه ، قاب عکس طرحهای برجسته ، قاب عکس قدیمی با طرح سیاه و سفید ، قاب عکس با پروفیل بسیار برجسته و رنگ های مختلف برای پروفیل اشاره نمود. اندازه پروفیل این قاب عکسها متفاوت بوده و هر قاب عکس با پروفیل متفاوت ساخته میشود. از پروفیل یک سانتی تا پروفیل پنج سانتی در این قاب عکسها استفاده خواهد شد. رنگ هر کدام از این پروفیل ها متفاوت بوده بسته به نوع قاب عکس پروفیل را انتخاب میکنند. قاب عکسها برای مکانهای اداری تا منازل مورد استفاده قرار میگیرد.

 

نصب قاب عکس برای مکانهای مختلف

نصب قاب عکس برای مکانهای اداری و منازل متفاوت است. برای محل کار قاب عکسها بسیار ساده تر بوده و هر منظره ایی را نمیشد برای محل کار استفاده نمود. خرید قاب عکس برای منازل بسیار راحتر بوده و هر نوع منظره ایی را میشد برای منازل خرید نمود. قاب عکسهای اداری معمولا بصورت قاب عکس رهبری یا ریاست جمهوری یا قاب عکس سردار دلها حاج قاسم سلیمانی میباشد. اما ساخت بشر براحتی انجام نشده و بشر برای ساخت قاب عکس سختی را هم متحمل شده است. نوع قاب عکس چوبی تا شیشه ایی در بازار فروش قاب عکس برای خرید در دسترس همگان است.

 

طرحهای مختلف قاب عکس

طرح های کوچک قاب عکس بصورت سایز A4 تا سایز بزرگتر که A3 میباشد ساخته میشود. در ساخت قاب عکس از طرحهای ام دی اف برای ساخت قاب عکس استفاده میشود. قاب عکسها با سایز مختلف و رنگهای متنوع در بازار بفروش میرسد. فروش این قاب عکسها متنوع بوده یا از طریق فروشگاه های مختلف برای فروش همگان بفروش میرسد یا به صورت فروش اینترنتی با سایت که ایجاد شده برای فروش همگان میباشد. خرید از فروشگاه های اینترنتی بسیار راحت تر بوده زیرا هم در وقت همه صرفه جویی شده و هم مسیر تردد در داخل شهر کمتر شده و ایجاد ترافیک برای خرید قاب عکس جلوگیری خواهد شد. با پرداخت هزینه پیک براحتی میتوان خرید قاب عکس مورد نظر را انجام داد.

 

تبلیغات اینترنتی قاب عکس

سایتهای مختلف قاب عکس که با مراجعه به سایت گوگل میتوان فروشگاه های مختلف را جستجو نموده و قاب عکس مورد نظر را خریداری نمود. تمام قاب عکسهای مختلف که در فروشگاه های مختلف بفروش میرسد توسط یک کارخانه تولید قاب عکس تهیه می شود این کارخانه ها با مواد صنعتی قاب عکس های متفاوت از هم را میسازند. کارخانه ها در شهرهایی که کارخانه ها در آن بسیار وجود دارند کار ساخت قاب عکس ها را انجام میدهند.

 

خرید قاب عکس حاج قاسم

فروش قاب عکس قاب عکس حاج قاسم در زمان حال طرفداران زیادی داشته و خریداران بسیاری تمایل به خرید قاب عکس حاج قاسم را دارند. حاج قاسم بدلیل دفاع از میهن ایران زمین به درجه رفیع شهادت رسیدند. این رزمنده دلیر و شجاع در تمام مراحل جنگ لحظه ایی عقب نرفتند و در تمام نقاط جنگ به دلیل پاسداری از میهن جمهوری اسلامی ایران مردانه مبارزه کرد تا به درجه شهادت رسید. حاج قاسم مرد میدان و نبرد بدلیل آسایش مردان و زنان و کودکان ایران زمین همیشه در جنگ و پاسداری از ایران زمین بودند و حتی لحظه ایی اجازه به دشمن ندادند که به خاک ایران زمین برسند. یادشان همیشه گرامی و زنده باد. بدلیل این رشادت ها و دلیری حاج قاسم قاب عکس ایشان در میان همگان فروش فراوانی داشته است.

 

تنوع قاب عکس حاج قاسم

انواع قاب عکس حاج قاسم بصورت مربع شکل با عکس پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران در پشت سر حاج قاسم نمایان شده و حاج قاسم با لباس کرم رنگ و انگشتر عقیق که در دست دارند در عکس نمایان است. اندازه پروفیل های قاب عکس حاج قاسم متفاوت بوده و هر قاب عکس با یک اندازه پروفیل متفاوت ساخته میشود. اندازه پروفیل ها از کوچکترین تا بزرگترین قاب عکس قابل مشاهده و خرید میباشد. قاب عکس حاج قاسم از نوع جدیدترین نوع که بصورت شاسی ساخته میشود قابل خرید میباشد. قاب عکس بصورت مثلث شکل با عکس حاج قاسم با دور یک حاشیه قرمز رنگ که در زیر این کادر نوشته ما ملت امام حسینیم نمایان است.

 

قاب عکس ها با پروفایل مختلف

از دیگر قاب عکس حاج یک قاب با پروفیل کرم رنگ که به صورت ساده طراحی شده و پشت سر حاج قاسم عکس ابرهای تیره رنگ مشخص است و در زیر قاب شهید حاج قاسم سلیمانی نوشته شده است. از دیگر قاب عکس حاج قاسم عکس حاج قاسم در شاسی بصورت قاب عکس سیاه و سفید و لباس سردار در قاب عکس سیاه و سفید طراحی شده و پشت سر حاج قاسم کاملا سفید میباشد. انواع قاب عکس حاج قاسم بسیار فراوان بوده و هر روز که می گذرد این قاب عکسها به صورت جدیدتر وارد بازار میشود. قاب عکسهای حاج قاسم بصورت خیلی زیاد ساخته شده و به همه فروشندگان عرضه میشود. نمونه دیگر قاب عکس حاج قاسم عکس دونفره با رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده که هر دو عزیز کنار همدیگر هنگام صحبت کردن عکسشان گرفته شده و در قاب عکس قرار داده شده است. قاب عکس دیگر حاج قاسم بصورت یک عکس تکی از ایشان گرفته شده که لب خندان بر لب داشته و تا سرشانه عکس نمایان می باشد و گلهای سرخ بسیاری در پایین تابلو مشاهده میشود.

 

قاب عکس حاج قاسم با دست نوشته

نمونه دیگر قاب عکس حاج قاسم با طرح رنگ مشکی با دست نوشته شهید حاج قاسم سلیمانی و خداحافظ فرمانده طراحی شده است. دیگر نمونه قاب عکس حاج قاسم عکس تا سرشانه ایشان با طرح مشکی ساده و پشت سر حاج قاسم دست نوشته سردار دلها حاج قاسم سلیمانی قابل مشاهده می باشد. قاب عکس دیگر حاج قاسم با طرح برجسته پشت سر رنگهای خاکستری و کبودی تصویری محو از پست سر ایشان ایجاد کرده و لباس رزم سردار قابل مشاهده میباشد.

 

عکس حاج قاسم با پدر و مادر

قاب عکس سه نفره حاج قاسم کنار پدرو مادرش که در محیط خانه کاملا ساده در کرمان گرفته شده و هر سه عزیز با لب خندان در عکس نمایان هستند. قاب عکس دیگر حاج قاسم که در این قاب عکس بصورت تک چهره ایشان مشخص است و در پایین قاب عکس نوسته شده زندگی زیباست اما شهادت زیباتر. قاب عکس حاج قاسم سلیمانی با اسلحه بدست در جبهه های جنگ برگرفته شده از قدرت و ایستادگی ایشان در برابر ظلم و ستم میباشد. برای خرید قاب عکس از فروشگاه اینترنتی http://goldenghab.ir/ برای همه ایرانیان در هر جا که باشند بصرفه و مطمئن خواهد بود.