انواع چاپ و چینش قاب عکس

انواع چاپ و چینش قاب عکس

چاپ بوم

وقتی صحبت از ابعاد به میان می‌آید، این چاپ‌ها یک قدم جلوتر می‌روند و بوم را روی یک قاب داخلی کشیده می‌شوند که تصویر را از دیوار بیرون می‌آورد. شناور جزئی بین بوم و قاب عمیق، جلوه بصری منحصر به فردی را بر خلاف هر چیز دیگری در دسترس ایجاد می کند.

لازم نیست عکس شما در قابی قرار گیرد که دقیقاً با ابعاد عکس مطابقت داشته باشد.

معمولاً برای اندازه تصویر 4 در 6 اینچ، می توانید از قاب 6 در 8 یا 8 در 10 اینچ استفاده کنید. در اینجا یک راهنمای کلی برای کمک به شما آورده شده است.

 

چاپ عکس

لحظات خاص خود را برای همیشه با طیف وسیعی از چاپ عکس ها و عکس هایی با کیفیت بالا که دوست دارید هر روز بگیرید، ذخیره کنید. همه ما عکس‌های زیادی در تلفن‌هایمان، دوربین‌ها یا در درایوهای خود ذخیره کرده‌ایم که هرگز به آنها نگاه نمی‌کنیم. با Photojaanic ، چاپ عکس‌هایتان خاطراتتان را روی کاغذ براق یا مات در کف دستتان قرار می‌دهد. خاطرات خود را نیز بسازید!

 

چاپ های مربعی

با استفاده از این قاب ها، عکس های خود را به جواهرات مخفی از هارد دیسک، تلفن همراه، دوربین دیجیتال و سایر دستگاه های خود به آثار هنری تبدیل کنید. زندگی را با چاپ و قاب بندی لحظات مورد علاقه خود جشن بگیرید. با انتخاب اندازه‌های فریم، به لحظه‌های عزیز خود، آخرین رنگی را که شایسته آن است، بدهید.

  

مینی چاپ

مینی پرینت های ما روشی شایان ستایش برای نمایش عکس های عزیزان، حیوانات خانگی یا حتی عکس های اینستاگرام است. این چاپ های مربعی کوچک برای کیف پول، کیف پول یا نمایش در اطراف خانه شما عالی هستند. راه های زیادی وجود دارد که می توانید از چاپ عکس های کوچک ما استفاده کنید! همین امروز مینی های خود را تهیه کنید

 

راهنمای تعیین موقعیت فریم ها

عکس های تک

هنگام آویزان کردن یک عکس، یک نکته عالی که باید در نظر بگیرید اندازه آن نسبت به دیوار شما است. به عنوان مثال، اگر بخواهید یک عکس کوچک را روی یک دیوار بسیار بزرگ قرار دهید، کاملاً خراب می شود. تنها با قرار دادن قاب های مختلف در سایزهای مختلف با اندازه هایی که با اندازه دیوار سازگار هستند، می توانید به راحتی از دیوارهای خالی و نقاشی های غمگین جلوگیری کنید. عکس خود را کمی پایین تر آویزان کنید تا دیوارهایتان کشیده شود یا آن را از مرکز قرار دهید تا توهم باز بودن بیشتر به اتاق بدهید.

 

عکس های متعدد

با استفاده از چندین عکس می توانید جلوه تک عکس ها را به حداکثر برسانید. درست مانند قرار دادن یک عکس، باید در نظر داشته باشید که چگونه از فضای خود بهترین استفاده را ببرید و با دقت برنامه ریزی کنید. راه‌های مختلفی برای نمایش چندین قاب وجود دارد، یکی از روش‌های رایج قرار دادن آن‌ها در امتداد راه پله است. این یک راه ساده و موثر برای نمایش عکس های شخصی شماست.

 

هنگام خرید قاب عکس به چه نکاتی توجه کنیم؟

بودجه خود را تنظیم کنید

صرف هزینه بیشتر برای یک قاب عکس لزوماً تضمین نمی کند که تجربه بهتری از تماشای شما به دست آورید. چندین قاب مقرون به صرفه وجود دارد که اصول اولیه را ثابت می کند. اما مدل های گران قیمت تر تمایل به ارائه تطبیق پذیری بیشتر، وضوح بالاتر یا پرداخت عالی تر دارند. یک ایده عالی برای طراحی قاب عکس است.

  

به این فکر کنید که قاب عکس را کجا قرار می دهید

اگر می خواهید قاب را در یک قفسه بالاتر قرار دهید، باید به این فکر کنید که آیا به زاویه شیب قابل تنظیم نیاز دارید یا خیر. همچنین توجه به ردپای فیزیکی قاب ضروری است: برخی فریم‌ها به فضای قفسه‌ای مناسب برای پایه پشتی نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر فقط عرض باریک خود قاب را اشغال می‌کنند.

 

صفحه نمایش را در نظر بگیرید

مسلماً مهمترین جنبه هنگام انتخاب بین فریم های مختلف، صفحه ای است که در واقع عکس های شما را نمایش می دهد. در حالی که نمایشگرهای بزرگتر ممکن است املاک بیشتری را برای تصاویر شما ارائه دهند، اما همیشه دید و وضوح بهتری نخواهند داشت. آنچه شما نیاز دارید وضوح و استحکام مواد برای داشتن بهترین تجربه تصویری است.

 

راهنمای ایده های قاب عکس خانوادگی

یک جدول زمانی ایجاد کنید

یک صفحه نمایش عکاسی رشد، تغییرات و خاطرات خانواده شما را در قالب قاب عکس های خانوادگی شخصی سازی شده ثبت می کند. به عنوان مثال، عکسی از هر کریسمس، تولد، اولین روز مدرسه یا یکی دیگر از مناسبت‌های سالانه نمایش دهید تا فضاهای خالی خانه خود را شخصی کنید.

 

عکس های سفر خانواده خود را قاب کنید

فرقی نمی‌کند خانواده‌تان هر سال برای تعطیلات به یک نقطه می‌روند یا دوست دارید مقاصد جدید را کشف کنید، ایجاد یک نمایش گالری از سفرهای خانواده‌تان راهی عالی برای یادآوری تمام اوقات خوشتان است! مجموعه‌ای از عکس‌ها از مکان‌های مختلف، نمایش فوق‌العاده‌ای از تجربیات مختلف را به عنوان بخشی از قاب‌های شخصی‌شده خانوادگی می‌سازد.

 

نمایشی از عکس های فردی ایجاد کنید

نماهای جداگانه برای ایجاد یک صحنه باکلاس عالی به نظر می رسند. مثلاً یک پرتره فارغ التحصیلی را قاب کنید! ممکن است در نظر داشته باشید که آن را در کنار یک عکس مدرسه ابتدایی برای نمایشی از نوع دگرگونی ارائه دهید.

  

آثار هنری فرزندتان را قاب کنید

یک نمایشگر قاب شده از هنر کودک خود برای پخش رنگ و سرگرمی ایجاد کنید! آثار هنری فرزند شما واقعاً خانه شما را با عشق و خاطرات گرم می کند. هنرمند کوچک با هنر خود در یک قاب زیبا در اطراف خانه خود را مانند یک استاد واقعی احساس می کند.

  

عکسهای طبیعی خانوادگی

از طریق عکس‌های بی‌پرده از یک احساس واقعی عکاسی کنید و یک صفحه نمایش گرم و دوستانه برای خانه خود ایجاد کنید. وقتی صحبت از عکس های صادقانه می شود، امکانات نامحدود است، و این واقعاً به خانواده شما و موضوع عکس بستگی دارد.

 

راهنمای ایده های قاب عکس عروسی

چاپ بوم سفارشی

هیچ چیز نمی تواند عکس های عروسی زیبای شما را با ظرافت بیشتر از چاپ بوم کلاسیک نشان دهد. بزرگ و جسورانه، چاپ بوم به طرز چشمگیری زیبایی بیشتری را به عکس های اصلی استثنایی شما می بخشد. و بهتر است وقتی بتوانید بوم نقاشی خود را همانطور که می خواهید سفارشی کنید

تنها با یک تماس سفارش خود را به گلدن قاب بدهید. پس از ثبت سفارش قاب عکس خود را در محل تحویل بگیرید.