rahbari

تابلو عکس امام و رهبری

تابلو عکسها در زمانهای متعدد در زندگی روزمره انسانها نقش مهمی دارد. این تابلو عکس ها با مرور خاطرات گذشتگان برای تمام انسانها تداعی شده و هر زمان که بخواهند می توانند با نگاه کردن به این تابلو عکسها خاطرات خود را زنده میکنند. تابلو عکسها با توجه به گذشت زمان تغییر کرده و جدیدترین نوع تابلو عکس ساخته و برای بفروش همگان هست.

انواع تابلو عکسهای مختلف

انواع تابلو عکس های مختلف در هر کجای شهر که بخواهیم می توانیم جستجو کرده و خریداری نماییم. انواع مختلف قاب عکسها که مشتریان با توجه به سلیقه خود بتوانند قاب عکس مورد علاقه خود را خریداری کنند. درخصوص قاب عکسها می توان به سایز قاب عکس ، اندازه دور پروفیل ، رنگ قاب قاب عکس ، چوب استفاده شده در قاب عکس اشاره نمود. قاب عکسها در تمام شهرهای دیگر هم ساخته و به بازار عرضه میکنند. چوب قاب عکسها در ابتدای ساخت از درختان مختلف مانند گردو و بلوط به بازار عرضه میشد اما به مرور زمان برای حفظ محیط زیست استفاده از چوب درختان ممنوع و بیشتر از مواد صنعتی یا مواد خام شیمیایی برای ساخت قاب عکس استفاده شد.

طرحهای مختلف قاب عکس

طرحهای قاب عکس برای هر مکان متفاوت هستند مثلا برای اداره ها و ساختمانهای اداری از قاب عکس های سران حکومتی مانند امام خمینی و آقای خامنه ایی یا ریاست جمهوری استفاده میکنند. اما برای منازل و مکانهایی که اداری نیستند می توان از قاب عکسهای مختلف بر دیوار نصب نمود. تنوع قاب عکس برای منازل و مکانهایی که اداری نیستند بیشتر بوده و هیچ محدودیتی در نصب قاب عکس برای این مکانها وجود ندارند. اما برای مکانهای اداری از تابلو عکس امام و رهبری با عکس دو رهبر جمهوری اسلامی ايران که بصورت ایستاده بر دیوار است نصب میکنند.

انواع قاب عکس امام و رهبری

از انواع دیگر تابلو عکس امام و رهبری که در مغازه ها برای فروش همگان هستند تابلو عکس امام و رهبری که با پس زمینه پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران که بصورت کاملا شفاف و براق عکس این دو عزیز را زیبا نمایان میکند. از انواع دیگر تابلو عکس امام و رهبری قاب عکس با پروفیل که مانند طرح میناکاری با رنگ قهوه ایی روشن طراحی هست ساخته و در مغازه ها می توان مشاهده کرد. انواع دیگر عکس امام و رهبری تابلو عکس طرح فرش برای خریداران علاقمند بسیار زیاد است. عکس امام و رهبری در این قاب عکس بصورت طرح فرش طراحی و رنگهای قهوه ایی روشن ، قهوه ایی تیره ، مشکی با اشکال لوزی رنگ هستند.

دیگر تابلو عکس امام و رهبری به عکس امام و رهبری با طرح اشکال مربع شکل بصورت چند خانه ایی تقسیم و پس زمینه عکس امام و رهبری قرار گرفته است. تابلو عکس امام و رهبری در تمام شهرهای ایران برای خریداران محترم در دسترس هست. حتی تابلو عکس امام و رهبری در مکان‌های سران دولت هم نصب بر دیوار میکنند. هیچ محدودیتی برای خرید تابلو عکس امام و رهبری برای هیچ شخصی وجود ندارد و تمام مشتریان می‌توانند تابلو عکس امام و رهبری بخرند.

تفاوت قاب عکس امام و رهبری

انواع تابلو عکس امام و رهبری متفاوت بوده یکی از انواع این تابلو عکس دو رهبر بنیان گذار ایران که بصورت نشسته بر صندلی اما تا سرشانه عکس گرفته و روبروی هم با لبخند عکسشان نمایان هست یا تابلو عکس امام و رهبری با لب خندون که هر دو عزیز روبروی هم بر صندلی نشسته و پس زمینه عکس رنگ مشکی و پروفیل قهوه ایی سوخته یا قهوه ایی روشن شاخته و فروش میباشد. پروفیل این عکسها بصورت ساده ساخته و رنگهای قهوه ایی و مشکی و سفید یا طلائی با حاشیه برجسته هست. تابلو عکس امام و رهبری حتی بر دیوارهای شهر در مکان‌های عبور تمام مردم نقاشی و نمایان هست.

رنگهای مختلف در تابلو عکس

رنگهای استفاده شده در تابلو عکس امام و رهبری خیلی محدود بوده، معمولا تابلو عکس امام و رهبری بدلیل جلوه اداری بودن خیلی رنگهای محدود استفاده میکنند. اندازه تابلو عکس امام و رهبری از سایز بزرگ تا سایز کوچک طراحی میسازنند. این اندازه بصورت A4 یا A3 یا سایز بزرگتر طراحی و ساخته میشود. طرحهای دیگر عکس امام و رهبری عکس امام بصورت نشسته و رهبری بصورت ایستاده می باشد. عکس دیگر از این بزرگوار هر دو بصورت نشسته بر صندلی و بصورت عکس کامل عکس گرفته و در قاب‌های اداری فروش دارد.

رنگهای این تابلو عکس با عبای رهبری بصورت مشکی حریر یا عبای حریر قهوه ایی با عمامه مشکی و لبخند آرام ایشان نمایان شده است. برای عکس امام عبای ایشان بصورت مشکی حریر و عمامه مشکی با حالت نشسته بر صندلی و نیم رخ یا بصورت عکس کامل عکس گرفته و چنانچه خریداران بخواهند عکس امام و رهبری را خریداری کنند می‌توانند سفارشات خود را از طریق سایت اینترنتی سفارش دهند یا به فروشگاه های مختلف رجوع کرده و تابلو عکس مورد نظر خود را خریداری نمایند. تابلو عکس امام و رهبری در بیشتر مکان‌های اداری و شرکتها نصب بر دیوار میشود. از قاب عکس می‌توان موارد مختلفی را نام برد انواع مختلف قاب عکس موجود میباشد که طرحهای آن از کوچکترین تا بزرگترین قاب ساخته و بفروش می رسد.

سایزهای مختلف قاب عکس

سایز کوچکترین قاب شاسی است که با کیفیت و عکس فوق العاده زیبا و شفاف ساخته شده. قابهای مختلفی در بازار قابل رویت هستند تمام قابهای که ساخته میشود در مغازه ها و سایتهای فروش قاب اندازه های متفاوت دارند اما ساخت همه تقریبا شبیه همدیگر هستند. ازنمونه های قاب عکس می توان به قاب های طرح برجسته ، قاب عکس با طرح تابلو فرش ، قاب عکس با عکس منظره ، قاب عکس با عکس جنگلهای سرسبز و دیگر قاب عکس ها که در ساخت آنها طرحهای مختلف استفاده میشود. این طرح ها با توجه به سلیقه افراد گوناگون و سلیقه های مختلف ساخته و بفروش میرسد. قاب عکس باید با توجه به مکان مورد نظر خریداری نمود. محل کار و منازل قاب عکسهای متفاوت دارند و هر قاب عکسی را نمیتوان برای محل کار یا اداره ها نصب کنیم

خرید قاب عکس ها برای منازل

برای منازل طرح های قاب عکس مختلف می توان بر دیوار نصب کرد در منازل نصب قاب عکس هیچ محدودیتی ندارند و هر شخص با توجه به سلیقه خود میتواند قاب عکس مورد نظر خود را خریداری نماید. چوبهای مختلفی برای ساخت قاب عکس استفاده میکنند. اکثر این چوبها از مواد صنعتی و شیمیایی ساخته و وارد بازار میشود. چوب این مواد نام های متفاوتی دارد و مقاومت هر کدام از این چوبها با دیگری متفاوت هستند. قاب عکس امام و رهبری هم برای نصب بر دیوار اداره ها و مکانهای دولتی گوناگون بوده تا مشتریان برای خرید قاب عکس امام و رهبری طرحهای مختلف را رویت کنند سپس خرید نمایند.

قاب عکس امام و رهبری به صورت طرح ساده و شیک ساخته اقشار مختلف میتوانند بخرند. برای خرید قاب عکس امام و رهبری عکس با پس زمینه پرچم ایران به صورت خیلی کمرنگ هست. همچنین عکس امام و رهبری در دیوارهای شهر بصورت زیبا نقاشی شده این نقاشی عکس امام رهبری با رنگ روغن و رنگهای مختلف و زیبا نقاشی شده صورت امام و آقای خامنه ایی بصورت شفاف و با لبخند در دیوارهای سطح شهرنمایان هست.

عکس نقاشی شده امام و رهبری فقط صورت تا سرشانه طراحی شده و با حالت‌های مختلف یا بصورت نیم رخ می‌توان مشاهده کرد. رنگهای مورد استفاده در نقاشی عکس امام و رهبری از بهترین رنگها و رنگ روغن بوده بدلیل اینکه رنگ روغن عکس را شفاف نشان داده و طراحی صورت امام و رهبری بسیار زیبا هست. قاب عکس جدید هم بصورت سه ضلعی ، سه طبقه ، شکل دایره ، پروفیلهای برجسته و پروفیل قهوه ایی میسازند. ساخت قاب عکس امام و رهبری در تمام شهرهای کشور برای بفروش در دسترس همه هست.

ساخت مختلف قاب عکس

قاب عکس رهبری ، قاب عکس امام و رهبری ، قاب عکس آقای خامنه ایی ، قاب عکس امام راحل با طرح های مختلف قاب میسازند.

قاب عکس حاج قاسم سلیمانی با پس زمینه پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران زیبایی خاصی دارد.

قاب عکس شاسی رهبری ، قاب انداره پروفیل برجسته ، قاب عکس حاج قاسم با آقای خامنه ایی در تمام نقاط کشور فروش دارد.

قاب عکس طرح ساده با پروفیل قهوه ایی ، قاب عکس با پروفیل راه راه سفید و مشکی جلوه دیدنی دارد.

قاب عکس لوزی شکل ، قاب عکس مربع شکل ، قاب عکس زمینه مشکی براق همراه عکس امام و آقای سلیمانی فراوان هست.

قاب عکس تابلو فرش ، قاب عکس نقاشی شده ، قاب عکس دور پروفیل گلدار طرح جدید بازار هست.

قاب عکس دور پروفیل بسیار ضخیم ، قاب عکس بزرگ A3 ، قاب عکس A4 ، قاب عکس رومیزی نوع استفاده اکثر مردم هست.

قاب عکس دور مشکی نوار نیم سانت سفید ، قاب عکس کوچک خامنه ایی، قاب عکس کوچک سلیمانی طرح مختلف دارد.

قاب عکس کوچک رئیس جمهور قاب عکس برای یادگاری خاطرات ساخته میشود. قاب عکس ساده اداری طرح آقا خامنه ایی ، قاب عکس اداری سلیمانی ، قاب عکس اداری رئیس جمهور در مکان اداری نصب میکنند. قاب عکس اداری امام و سردار سلیمانی و رهبری و انواع قاب عکس منازل چه طرحهایی هستند. قاب عکس دیواری ، انواع قاب عکسهای مختلف منظره و تابلو فرش برای فروش مشتریان فراوان هست.

قاب عکسها با طرحهای منظره زیبای دریا یا جنگل جلوه بسیار زیبایی دارد. برای خرید قاب عکس این نکته را بدانیم که چه قاب عکسی مناسب چه مکانی باید باشد ، درخصوص قاب عکس بزرگترین سایز قاب عکس چقدر هست. کوچکترین سایز قاب عکس چقدر است. تفاوت قاب عکسها با هم چیست؟ جنس چوب قاب عکس چیست؟ اندازه پروفیل قاب عکس چه مقدار است. برای خرید تابلو عکسها میتوانید با فروشگاه اینترنتی گلدن قاب http://goldenghab.ir/ تماس گرفته و تابلوهای مورد نظر خود را خرید نمایید.