طرحهای مختلف قاب عکس

طرحهای مختلف قاب عکس

1 – Snap-in

قاب های Snap-in واقعاً به راحتی جدا می شوند و دوباره کنار هم قرار می گیرند. تمام پشت قاب بیرون می زند و به شما امکان می دهد عکس و شیشه را نیز بیرون بیاورید. این کار تمیز کردن شیشه را بسیار آسان می کند تا نگران لکه هایی نباشید که زیبایی تصویر را از بین می برد.

 

2. حکاکی شده

حکاکی قاب عکس شما توسط یک حرفه ای راه بسیار خوبی برای تبدیل آن به شما و منحصر به فرد کردن آن است. وقتی یک متخصص حرفه ای آن را با حکاکی سفارشی برای خود شخصی سازی می کند، هرگز نگران این نخواهید بود که شخص دیگری همان قاب عکس شما را داشته باشد. این یک هدیه شگفت انگیز است زیرا گیرنده واقعاً احساس می کند که به او فکر می کنید.

 

3. شخصی

چیزهای کمی وجود دارد که خاص تر از یک قاب شخصی شده پر از یک عکس فوق العاده باشد. این قاب‌ها باید سفارشی شوند تا بتوانید مطمئن شوید که املای صحیح مورد نظر شما را دارند اما فوراً مورد علاقه گیرنده شما خواهند بود.

 

4. با حصیر

قاب هایی که با تشک های از قبل تعبیه شده ارائه می شوند نسبت به آنهایی که تشک ندارند، در کنار هم و تکمیل تر به نظر می رسند. یک تشک عالی فوراً ظاهر تصویری را که قاب کرده‌اید بهبود می‌بخشد و خرید زیراندازی که دارای تشک باشد به این معنی است که دیگر نگران تطبیق آن با قاب نخواهید بود. آنها اغلب در رنگ های خنثی هستند تا بتوانند با انواع عکس ها و آثار هنری به خوبی کار کنند.

 

5. اسلاید به داخل

این قاب ها باعث می شود که به سادگی عکس یا عکس خود را داخل قاب بکشید. لازم نیست نگران افتادن تصادفی قسمتی از کادر باشید زیرا هرگز آن را جدا نخواهید کرد. پشت و تصویر به بیرون می لغزند، گاهی اوقات شیشه را در جای خود می‌گذارند، در حالی که دیگران نیز شیشه را بیرون می‌کشند. به جای نگرانی در مورد نحوه چسبیدن به تمام قطعات قاب خود هنگام انتخاب یک قاب کشویی، می توانید به راحتی تصاویر خود را تغییر دهید.

 

6. چوب احیا شده

یکی از بهترین راه‌ها برای لذت بردن از قاب عکس و در عین حال مراقبت از محیط، انتخاب قاب‌هایی است که از چوب بازیافتی ساخته شده است. اینها اغلب دارای پوشش‌ها و بافت‌های جالبی هستند، و زمانی که می‌خواهید قاب عکسی به همان اندازه جذاب و مفید باشد، انتخابی عالی هستند. اینها را می توان از منابع مختلف تهیه کرد و داشتن یکی از انبارهای قدیمی یا مبلمانی که برای شما مهم است می تواند بسیار خاص باشد.

 

7. ترکیبی از قابهای مختلف

وقتی می‌خواهید به سرعت یک دیوار گالری بسازید و نمی‌خواهید برای یافتن قاب‌هایی که همه با هم کار می‌کنند استرس داشته باشید، بهتر است یک مجموعه بخرید. اینها ممکن است همه یک رنگ نباشند، اما مکمل یکدیگر هستند و اندازه ها و شکل ها همگی به خوبی با هم کار می کنند. این امر خرید قاب های دقیقی را که برای اطمینان از منسجم و جذاب بودن دیوار گالری شما نیاز دارید، بسیار آسان می کند.

 

8. روکش نقره

قاب‌های عکس با روکش نقره بسیار زیبا هستند و هدیه‌ای بسیار خاص هستند. مهم نیست که چه نوع عکسی را می خواهید در این قاب ها نمایش دهید، آنها شگفت انگیز به نظر می رسند. قاب‌های نقره‌کاری شده یک پله بالاتر از سایر قاب‌ها هستند و هدیه‌ای شگفت‌انگیز برای هر کسی، به‌ویژه به‌عنوان هدیه عروسی یا سالگرد می‌شوند.

 

9. آینه شده

قاب‌های آینه‌ای با بازتاب بخشی از نور لامپ‌ها، نور و جذابیت زیادی به خانه شما می‌افزایند. این امر چشم ها را به سمت آنها جلب می کند و افراد را به آنچه که به نمایش می گذارند بسیار علاقه مند می کند. وقتی به دنبال قاب‌های آینه‌ای می‌گردید، مطمئن شوید که آن‌ها به اندازه کافی باکیفیت هستند که دوام داشته باشند و سطح فقط بازتابنده نباشد، بلکه واقعاً به عنوان یک آینه عمل می‌کند تا اطمینان حاصل شود که جلوه مورد نظرتان را به دست می‌آورید.

 

10 . تاشو

فریم ها برای مدت طولانی مد بوده اند و راهی عالی برای نمایش بیش از یک عکس به عنوان بخشی از یک واحد منسجم هستند. هنگامی که به دنبال قاب های تاشو هستید، گزینه های زیادی وجود دارد، زیرا برخی فقط دو عکس را در خود جای می دهند، اما برخی دیگر وجود دارند که به راحتی تعداد بیشتری را در خود جای می دهند. آنها یک راه عالی برای به حداکثر رساندن تعداد عکس‌هایی هستند که در معرض نمایش قرار می‌دهید بدون اینکه مجبور باشید با چندین فریم سروکار داشته باشید.

تنها با یک تماس سفارش خود را به گلدن قاب بدهید. پس از ثبت سفارش قاب عکس خود را در محل تحویل بگیرید.