خرید و فروش قاب عکس امام و رهبری

خرید و فروش قاب عکس امام و رهبری

به طور کلی دو نوع وجود دارد. یکی تخته شاسی معمولی است که معرف حضورتان هست و احتمالاً در گوشه و کنار خیلی از آن را دیده باشید و نوع دیگر، کتابی است که باز و بسته می‌شود و علاوه بر کاربرد زیردستی بودنش، می‌توانید جزوه‌هایتان را لای آن قرار دهید. مناسب وقت‌هایی است که باید برای کلاستان تحقیقی آماده کنید و سخنرانی کنید. آن وقت می‌توانید همه وسایلتان را بگذارید وسط این تخته شاسی کتابی و با خیال راحت شروع کنید. بالاتر هم به این نکته اشاره کردیم که تخت شاسی جدای از زیردستی بودن باید از مقاومت و استحکام زیادی هم برخوردار باشد.

این یعنی نه موقع نوشتن و نه موقع جابجایی آسیبی نبیند. نکته دیگر این که در عین مقاوم بودن نباید به هیچ عنوان سنگین باشد. تخته شاسی سهند را هم می‌توانید پلاستیکی و هم مقوایی پیدا کنید که هم سبک هستند و هم مقاوم. آن مورد پلاستیکی به شکلی ساخته شده که هیچ‌گونه گرد و خاک را جذب نمی‌کند و دوام و ماندگاری بالایی هم دارد. راستی، این که گفتیم برخی از تخته شاسی‌هایمان از مقوا تهیه شده یک وقت فکرش را نکنید، مقاومت و استحکام کافی را ندارد. منظورمان از مقوا یک یا دو لایه نیست بلکه چندین لایه فشرده در کنار هم قرار گرفته تا تخته شاسی سهند شکل بگیرد.منظورمان از این مورد به خصوص، سایز تخته شاسی سهند است.

شما می‌توانید در ابعاد مختلفی که یک کاغذ تولید می‌شود، تخته شاسی ما را خریداری کنید. فرقی نمی‌کند سر و کارتان با چه ابعاد کاغذی باشد. البته که یک ماکسیمم و مینیممی هم وجود دارد. از A3 گرفته تا تخته شاسی جیبی را ما با بالاترین کیفیت برایتان تولید می‌کنیم. تخته شاسی جیبی، کاربردهای فراوانی دارد. فکر نکنید آن ریزه میزه از پس کاری برنمی‌آید. اتفاقاً این که شما همه‌جا می‌توانید آن را با خودتان ببرید، امکان زیادی به شما می‌دهد. آن را دست کم نگیرید. مهم‌ترین کاربرد آن‌ها، تکیه‌گاه دست شما بودن است .

یعنی می‌توانید هنگام نوشتن به راحتی روی آن‌ها حساب کنید و سپس با تسلط بیشتری نوشتنتان را پیش ببرید. با استفاده از تخته شاسی، ناخودآگاه خوش‌خط‌تر هم می‌شوید. باور نمی‌کنید، امتحان کنید اگر اهل طراحی و نقاشی باشید که قطعاً خیلی به دردتان می‌خورد. کاغذتان را روی آن گیر بیندازید و نقاشی بکشید. دانش‌آموز هستید و می‌خواهید صحبت‌های استادتان را در اردوهای دانش‌آموزی نت برداری کنید، تخته شاسی یادتان نرود. پزشک هستید شما که قطعاً در بیمارستان با تخته شاسی سر و کار خواهید داشت. در انبار کار می‌کنید و وظیفه‌تان نوشتن بارهایی است که وارد و خارج می‌شوند. خب شما که قطعاً به تخته شاسی نیاز دارید تا هر آن چیزی که می‌آید را لیست کنید. به فروشگاه گلدن قاب رفته انواع قابهای مختلف را مشاهده و خریداری کنید

 

قاب عکس رهبر صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید