خرید قاب عکس

خرید قاب عکس مقام معظم رهبری

شاید فکر کنید خریدن یک قاب با تمام این ویژگی‌ها دردسر ساز است. اما خوشبختانه با امکان خرید آنلاین قاب عکس مقام معظم رهبری، شما می‌توانید با شفافیت، تمام ویژگی‌های محصول را بررسی کنید و قاب عکس مقام معظم رهبری خود را تنها با چند کلیک سفارش دهید.

 

قاب عکس مقام معظم رهبری‌ عکس مقام معظم رهبری پرینت

ما در عکس مقام معظم رهبری پرینت به عنوان سرویس پیشگام چاپ آنلاین عکس مقام معظم رهبری و محصولات وابسته، اخیرا محصول قاب عکس مقام معظم رهبری را به مجموعه محصولات اضافه کردیم. ویژگی‌های قاب‌های عکس مقام معظم رهبری پرینت تمام قاب ها از pvc مقاوم و با محافظ شیشه‌ای شفاف تولید شده‌اند.

 

   قاب های مقام معظم رهبری در سه رنگ مختلف سفید سیاه و قهوه‌ای ارائه می‌شوند

   علاوه بر قاب‌های ساده، می‌توانید قاب‌های حاشیه‌دار را انتخاب کنید، که هم جلوه بسیار زیبایی دارند و هم امکان استفاده از ۲ سایز عکس مقام معظم رهبری را به شما می‌دهند.

   ابعاد قاب متناسب با سه سایز عکس مقام معظم رهبری استاندارد مختلف است. همچنین با انتخاب قاب پاسپارتو می‌توانید علاوه بر سایزهای ذکر شده، از عکس‌های مختلف هم استفاده کنید.

   قلاب نصب در هر دو جهت عمودی و افقی قرار دارند. برای مشاهده قیمت و سایر ویژگی‌های قاب عکس مقام معظم رهبری‌ ، کافی است به سادگی اپ عکس مقام معظم رهبری پرینت را نصب کنید یا وارد محصول قاب عکس مقام معظم رهبری در سایت شوید، حالا قاب خود را به همراه عکس مقام معظم رهبری داخل آن، به صورت آنلاین سفارش دهید. عنی لغوی قاب عکس مقام معظم رهبری برابر با چهارچوبی است که عکسی در درون آن قرار میگیرد. معمولا برخی افراد از قاب عکس مقام معظم رهبری برای آذین بندی و تزیین منرل یا محل کار خود استفاده می کنند و بعد از گذر چند وقت مانند دیگر اشیا تزیینی به فکر تعویض آن ها می افتند.

باید گفت که طیف وسیعی از انواع قاب عکس مقام معظم رهبری در اندازه های متنوع در دسترس است. برخی از آنها نظیر قابهای چوبی، قابهای سیاه و سفید و قابهای فلزی بسیار محبوب هستند. این قابها میتوانند به هر اثر هنری، قدرت و شکوه ببخشند. این نوع قاب عکس مقام معظم رهبری، طبیعی ترین قاب به شمار می آید. جالب است بدانید که قابهای چوبی ، هم به درد دکوراسبون مدرن میخورند و هم مناسب دکوراسیون کلاسیک هستند. دقت کنید که حتما نوع چوب را باید متناسب با سبک اتاق انتخاب کنید. چوب به عنوان یک ماده طبیعی، احساس گرم و کلاسیکی را برای محیط به ارمغان می آورد. طیف های رنگی متفاوت قاب عکس مقام معظم رهبری چوبی، از رنگ روشن گرفته تا تیره، اگر مکمل با رنگ های تصویر انتخاب شوند، میتوانند این اثر هنری را به تکامل برسانند. عکسهایی با رنگهای گرم، مانند قرمز، قهوه ای و نارنجی، در قاب عکسهای چوبی تیره تر مانند چوب ماهون و گردو بهتر خود را نشان میدهند. فروشگاه گلدن قاب پیشرو در انواع قاب عکس های مختلف.

 

 

قاب عکس رهبر صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید