قاب عکس A4

قاب عکس 4 آ A4

هر شخصی بسته به پیرامون و محیط اطرافش به دکور و زیبایی اطرافش توجه دارد. یکی از وسال یا اشیایی دکوری که در هر مکانی نمای زیبا و جلوه ی قشنگی داشته باشد قاب عکس A4 می باشد. البته قاب عکس A4 یک ساز می باشد که برای قاب استفاده میشود و ابعاد یگری هم مثل A3، A5 و سایزهای سفارشی هم میباشد. قاب عکس با یک چهارچوب یا فریم فلزی یا کائوچیویی یا چوبی یا قابی بر روی دیوار ی به صورت مدرن ایستاده روی زمین می تواند به محل زندگی یا کار یا سالن های کنفرانس و نمای شهر زیبایی دو چندانی ببخشد.

 

انواعقاب عکس 4 آ A4

این انواع قاب عکس در سایزها و مدل ها و نمونه های گوناگونی تولید و عرضه می شوند. قدیمی ترین ترندهای قاب عکسهای دست ساز از جنس چوب که چوبهای مرغوب از جمله چوب گردو بوده است و چون مقاومت و جنس خوبی دارد هنوز هم که هنوزه کاربرد دارد و زیبایی خاص خود را دارد و برخی از این قاب عکس A4 از جنس آلیاژهایی مثل: کروم، برنج یا برنز بوده اند که جلوه خاصی دارند و اکثراً ابعاد بزرگی داشته اند زیرا در قدیم سرسراها وجود داشته اند و تالارهای بزرگ و خانه هایی که در آن زندگی می کردند بزرگ بود ولی حالا با این زندگی شهرنشینی و آپارتمان نشینی ترندهای جدیدی از قاب عکس A4 بوجود آمده است که به چیدمان معروف هستند و چندتایی هستند و چند قاب در کنار یکدیگر قرار میگیرند قاب عکس A4 شده است و سایزشون متغیر است و بستگی به سلیقه مشتری دارد و این نوع قاب عکس A4 یا سایز بزرگتر برای خانه بزرگتر یا دیوار با پهنای زیاد و سایزهای کوچکتر آن به صورت رومیزی استفاده می شود که این قابها رومیزی را اکثراً با فریم های آینه ای که در بعضی موارد تراشهایی هم رویش هست ساخته می شود.

 

فریم قاب عکس قاب عکس 4 آ A4

فریم قاب عکس ها گوناگون و تنوع بسیار زیادی دارند که این تنوع برای هر محیطی می باشد مثلاً برای سالن های پذیرایی و مجلل قابهایی با طرحهای طلایی و گلهایی که با هنر منبت کاری ایجاد شده است و اکثراً جنسشان از چوب گردو می باشد که مقاومت و ماندگاری بسیاری دارد و طرح کلاسیک آن نمای تأثیر گذاری را ایجاد می کند. قاب عکس A4 که در اتاق کودک استفاده می شود با قاب عکس A4 که در دفتر کار استفاده می شود کاملاً متفاوت است مثلاً برای کودکان بخاطر شاد شدن روحیشان از رنگهای شاد و عکس های فانتزی در فریم یا دور تا دور قاب استفاده میشود و این عکسهای فانتزی الهام گرفته شده از شخصیت های کارتونی می باشد که برای کودکان جاذبیت زیادی دارد. مناسب برای دیوار پذیرایی اکثراً رنگ طلایی ملایم یا سفید لعاب دار مناسب است که به دیوارها زیبایی خاصی می بخشد و قابل شستشو و گردگیری هستند و سالیان سال می توان از آنها استفاده کرد. یک نوع قابها هستند که اکثراً آن را بعنوان اشانتیون هدیه میدهند که بیشتر عکاسی ها برای تشگر و قدردانی از مشتریان به آنها ارائه می دهند تا هم آنها را خوشحال کنند و هم اینکه تبلیغ کار خود را کرده باشند. و این قاب عکس A4 ابعادش اندازه یک برگه A4 می باشد که طول 30 و عرض 21 سانتی متر میباشد. جنس دورتادور قاب pvc دارای مقاومت زیادی است که در برابر عوامل محیطی به غیر از افتادن روی زمین و ضربه خوردن مقاوم است. بعضی از این قاب عکس A4 قابلیت استفاده بر روی میز را هم دارند به صورتی که پشتشان یک اهرم وجود دارد که در صورتی که بخواهیم آن را بر روی میز قرار بدهیم اهرم آن را که در پشت قاب عکس A4 باز میکنید و روی میز قرار میدهیم و این آبشن بر روی قابهای از سایز کوچک تا A5 مورد استفاده است و بزرگتر از آن باعث می شود قاب از شکل و قیافه بیوفتد و همچنین تعادل برای گذاشتن روی میز نداشته باشد و بیوفتد. همه قاب عکسهای A4 دارای شیشه می باشند که همراه قاب ارائه می شود و یک مقوای مقاوم که زیر عکس یا پوستر گذاشته می شود که در کار قابسازی که به پاسپارتو معروف است. در آخر برای انتخاب قاب مناسب باید طرح و رنگ عکس یا پوستر و حتی رنگ دیواری که قرار است قاب بر روی آن قرار گیرد را مدنظر قرار داد.

 

Instagram.Icons LearnParsi 1صفحه مارا در اینستاگرام دنبال کنید