قاب عکس جدید

قاب عکس جدید

اولین موضوعی که در مورد قاب عکس جدید بررسی می شود نوع کاربرد آن است. قاب عکس ها هم رومیزی و هم دیواری نصب می شوند. قاب عکسها بصورت دو کاره طراحی شده اند. انواع قاب عکس جدید رومیزی با سایز و مدل بندی مختلف طراحی و اجرا می شوند. این قاب عکس بصورت شیبدار طراحی شده و در بخش پشت کار از یک زبانه شیبدار استفاده شده است که روی میز قرار می گیرد و به عنوان تکیه گاه استفاده می شود. قاب عکس مدل های رومیزی برای تصاویر خانوادگی و دوستانه علالی هستند. رنگ بندی این قاب عکسها کامل بوده و در هر ابعاد و سایزی که مدنظر مشتریان باشد قابل سفارش می باشد.

نوع دیگری از قاب عکس وجود دارد که برای تصاویر خانوادگی بزرگ انتخاب خوبی است این قاب عکس به صورت دیواری نصب می شود و طراحی بی نظیری برای تصاویر هنری داشته و بخش مهمی از تزئیین منزل محسوب می شود. قاب عکس دیواری در مدل های رنگی ، طلایی ، مات و براق عرضه می شود. قاب عکس رومیزی معمولا سایز بندی بسیار گسترده ای دارد و برخی از سبک های آن به صورت چند بخشی هستند که برای تصاویر خانوادگی بسیار عالی خواهند بود.

 

سبک قاب عکس جدید

برای انواع قاب عکس سبک اجرایی بسیار مهم است. بطور کلی چهار سبک اصلی در انواع قاب عکس جدید دیده می شود.

 

انواع قاب عکس جدید مدرن

افرادی که قاب عکس ساده مدنظرشان است سبک مدرن را می پسندند. این مدل از قاب عکس ساختاری مینیمال دارند و بسیار ساده طراحی شده اند. در واقع هیچ نوع پیچیدگی در آن اجرا و دیده نمی شود و تصاویر در یک فریم ساده مدرن قرار میگیرد. معمولا قاب عکس مدرن از نظر ضخامت و عمق متفاوت است و اجرای آن بر اساس موقعیت منزل و نوع دکور که دارید مشخص می شود. رنگ این قاب عکس ها تک رنگ می باشد. اگر به دکوراسیون سیلور علاقه دارید قاب عکس ساده ، عکس نقره ای را انتخاب می کنند سبک های مدرن بسیار متنوع هستند.

 

قاب عکس جدید فانتزی

قاب عکس فانتزی یک هدیه زیبا برای دوستان و عزیزان می باشد طراحی و سبک این قاب عکس ها به صورتی است که باب میل همه سلیقه ها خواهد بود. در طراحی انواع قاب عکس جدید فانتزی از ایده های خاص استفاده می شود. مثلا قاب به شکل شخصیت کارتونی اجرا می شود و یا ساختار دو بخشی برای آن در نظر گرفته می شود این قابها رنگارنگ هستند که برای اتاق کودک و نوجوان بسیار عالی می باشد. جنس محصول بصورت ترکیبی استفاده می شود مثلا فریم اصلی به صورت قاب مشکی ساده است اما روی آن یک سری کاراکترهای رنگی جذاب استفاده می شود که ساختار قابل قبولی دارد.

 

قاب عکس سلطنتی

افرادی که علاقه به دکوراسیون کلاسیک برای منزل خود دارند معمولا انواع قاب عکس جدید سلطنتی و تزئینی را انتهاب می کنند. این قاب عکس ها به رنگ طلایی و نقره ای طراحی می شود و مواد اولیه به کار رفته آن نیز نسبتا قیمت بالایی دارد. برای ساخت این قاب عکس ها اساتید ماهر نیاز است و باید مشخص باشد که قاب به صورت دست ساز تهیه شده است. ارزش مادی و معنوی قاب عکس سلطنتی بسیار بالا بوده و برای نگهداری از قطعات هنری خاص و ارزشمند از این مصول استفاده می شود. این قاب عکس ها از نظر سبک اجرایی به چند دسته تقسیم می شوند که برخی از آنها بسیار گران هستند و برخی نیز از نظر مترال ارزانتر هستند.

 

قاب عکس سنتی

علاقه مندان به سبک های روستیک قطعا قاب عکس سنتی برایشان بهترین می باشد. در طراحی این قاب عکس ها از تلفیق قلمزنی و نقاشی استفاده می شود و موقعیت اجرایی آن به قدری جالب است که از نظر کیفیت تضمین شده است. تناسب دکوراسیون در بخش های مختلف از این قاب عکس کاملا مشخص است. قاب عکس طلایی ساده اولین رتبه در بین انواع قاب عکس سنتی را دارد و رنگ طلایی نوعی رنگ نوستالژی محسوب می شود. تنوع زیادی در این مدل قاب عکس وجود دارد.

 

قاب عکس رهبر صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید