تابلو شاسی

تابلو شاسی

عمق و ضخامت تخته شاسی‌ها با هم متفاوت هستند. در حقیقت ضخامت ربطی به کیفیت نهایی عکس ندارد و فقط یک انتخاب سلیقه‌ای است. مدل‌های ضخیم‌ ۳بعدی‌تر، و مدل‌های باریک ساده هستند. در عکس پرینت شاسی‌ها با ۳ ضخامت متفاوت ۸ میل، ۱۶ میل و ۳۰ میل ارائه می‍‌شوند. توصیه‌ میکنیم برای تناسب و استحکام شاسی‌های بزرگ‌تر، از ضخامت ۳۰ میل استفاده کنید.

همانطور که بالاتر در بخش معرفی شاسی گفتیم، جنس این محصول معمولا از MDF است. مدل‌های فیبر و تخته سه‌لا کیفیت لازم را ندارند و استفاده از آنها تا حدی منسوخ شده است. البته به جز ام دی اف، گاها مدلهای محدودی مانند شاسی شیشه‌ای هم وجود دارند. در این مدل‌ها عکس به صورت دوره‌ای قابل تعویض است. به دلیل استحکام پایین، استفاده از این شیشه توصیه نمی‌شود و رایج‌ترین نوع همان MDFها هستند. خود شاسی ساده است و هیچ طرحی ندارد. اما در عکس پرینت شما می‌توانید عکستان را روی شاسی‌های طرحدار سفارش بدهید. به این صورت که همکاران گرافیست ما با نرم‌افزارهای طراحی، تم‌های متنوعی را در قالب شاسی پیاده‌سازی کرده‌اند. کافی است وارد محصول شاسی شوید، و روی طرح‌های آماده عکستان را آپلود کنید. این نوع شاسی‌های موضوعی برای تنوع در دکور عالی هستند.

برای مشاهده قیمت ابعاد متنوع شاسی، می‌توانید سری به صفحه شاسی در سایت عکس پرینت بزنید. بعد از انتخاب ابعاد و ضخامت و طرح، قیمت بروز شاسی برایتان نمایش داده می‌شود. با مراجعه به صفحه لیست قیمت هم می‌توانید قیمت انواع شاسی را در کنار قیمت سایر محصولات چاپ عکس مشاهده کنید. بعد از انتخاب مدل مناسب وقتش رسیده آنها را روی دیوار نصب کنید و از دکور جدیدتان لذت ببرید. در شاسی‌ها دو شیار عمودی و افقی برای نصب طراحی شده است. قبلا در مقاله چیدمان شاسی، با مدل‌های نصب روی دیوار آشنا شدیم. توصیه می‌کنیم قبل از زدن میخ، به این مطلب کاربردی مراجعه کنید. مدل شبکه‌ای، خطی، نامنظم و از فرم‌های رایج نصب روی دیوار هستند. شما می‌توانید بدون مراجعه برای سفارش و تحویل محصول، شاسی دلخواهتان را به صورت آنلاین سفارش دهید. سرویس عکس پرینت با بیش از ۱۰ سال سابقه در صنعت چاپ، امکان سفارش انواع تخته شاسی عکس را برای شما فراهم کرده است. کافی است به بخش محصول شاسی در سایت بروید. در ادامه سایز، ضخامت و طرح دلخواهتان را انتخاب کنید. با آپلود عکس مورنظرتان، سفارش شما تولید شده و در کمترین زمان به آدرستان ارسال می‌شود.

تخته شاسی‌ها قاب بسیار خوبی برای نصب کردن نقاشی‌های کودکان است. خوبی تخته شاسی این است که می‌توان اثر هنری داخل آن را به راحتی تعویض کرد. چنین ترکیب‌بندی هنری ممکن است قدرت و زیبایی تابلوهای هنری را نداشته باشد، اما بسیار خلاقانه است و در برخی از فضاهای خاص به چشم می‌آید.