قاب عکس مذهبی

خرید قاب عکس مذهبی

خرید قاب عکس مذهبی در انواع فروشگاه های داخل شهر در معرض دید همگان جهت فروش گذاشته شده است. طرح وکتور حاشیه وکادر تذهیب با دقت بالا دوربری شده است تا فایل تذهیب واسلیمی بدون هیچ نقصی و همچنین بصورت کاملا با کیفیت برای شما آماده استفاده باشداز ویژگی های مجموعه کادر و قاب مذهبی طرح جدید مناسب برای کادر با کیفیت قابل استفاده در طراحی تصاویر دینی و مذهبی و سنتی ایرانی اسلامی، و قابلیت برش با دستگاه سی ان سی و لیزر که در ابعاد بزرگ بدون افت کیفیت میتوانید این فایل را در طرح های چاپی خود استفاده کنید. قاب اسم طرح کاشی مزین به نام مبارک علی از سری محصولات زیبا و در عین حال ارزان قیمت صنایع دستی است.

قاب لوح علی طرح کاشی را می توانید در مناسبت های مختلف هدیه دهید و یا آن را برای استفاده شخصی خود سفارش دهید. خرید قاب نام مذهبی برای همایش های فرهنگی امری متداول استقیمت مانند قاب برجسته نام علی برای مراسم های ویژه محبوبیت ویژه ایی دارد. قاب اسم طرح کاشی یکی از محصولات خاص و زیباست. از قاب لوح علی طرح کاشی برای جشن , همایش , روز مرد و مناسبت های مختلف بهره می برند. همچنین بدلیل وجود نام مبارک علی بسیار از علاقه مندان از این قاب بعنوان دیوار کوب برای منزل و یا دفتر کار خود بهره می برند.

قاب نام مذهبی می تواند هدیه ایی فرهنگی و هنری باشد. خرید قاب طرح کاشی به سادگی و از طریق فروشگاه آنلاین صورت می پذیرد. محصولات صنایع دستی اصفهان تنوع زیادی داشته و متناسب با سلیقه مشتریان عزیز طراحی و تولید می شود. تابلو کاشی برجسته تلفیقی از هنر مدرن با حس و حال مذهبی فرهنگی است. قاب طرح کاشی مذهبی می تواند برای پرسنل و مدیران شرکت های خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار گیردهدایای تبلیغاتی ارزان قیمت برای عموم مشتریان قابل سفارش است تا در هر تیراژی بتوانند به پرسنل و مدیران خود عرضه دارند.

جنس قاب طرح چوب این محصول از پلاستیک فشرده pvcبا رنگ قهوه ایی است ابعاد قاب 175 سانتی متر می باشد. لوح برجسته زیبایی با طرح نام علی در داخل قاب وجود دارد. ابعاد لوح سانتی متر است. جنس لوح از موادی مانند گچ رزین و مواد دیگر برای شکل دادن به طرح لوح می باشد. از رنگ آرامش بخش سبز آبی برای آن استفاده شده که شما را ناخودآگاه به یاد کاشی کاری های مساجد و ابنیه تاریخی اصفهان می اندازد. برجستگی های لوح حجم بسیار خوبی به آن بخشیده است. برای زیباتر شدن زیر لوح و به بیان دیگر کف قاب با پارچه ایی مخملی به رنگ مشکی پوشانده تا طرح اصلی جلوه بیشتری داشته باشد.