انواع قاب عکس جدید

انواع قاب عکس جدید

قاب عکس ها انواع مختلف داشته اما فقط ظاهر آن مهم نیست بلکه ابعاد و جنس آن را باید سنجید. در مورد انواع قاب عکس جدید نوع کاربرد آن مطرح می باشد. برخی قاب عکسها رومیزی و برخی به دیوار نصب می شود و بعضی دیگر نیز دوکاره طراحی شده اند. در قاب عکس رومیزی سایز و مدل بندی مختلف طراحی و اجرا میشود. نوع این قاب عکسها به صورت شیبدار ساخته شده و پشت کار این قاب عکس از زبانه شیبدار استفاده می شود که روی میز قرار می گیرد و جهت تکیه گاه استفاده می شود. از مدل های رومیزی برای تصاویر خانوادگی و دوستانه استفاده خواهد شد. این قاب عکسها در رنگ بندی کامل عرضه شده در ابعاد و سایز مدنظر مشتری قابل سفارش است.

قاب عکس دیگر برای تصاویر خانوادگی در سایز بزرگ انتخاب شده است این قاب عکس بر روی دیوار نصب می شود و از نظر فریم بندی بی نظیر برای تصاویر هنری دارد که بخش مهمی از تزئین منزل محسوب می شود. قابهای رومیزی معمولا سایز بسیار گسترده دارد و سبک های آن به صورت چند بخشی هستند برای تصاویر خانوادگی بسیار عالی می باشد. قاب عکس چوبی بسیار فراوان می باشد.

سبک قاب عکسها

سبک قاب عکسها بسیار حائز اهمیت می باشد از سبک های اصلی در قاب عکس جدید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قاب عکس جدید مدرن

مشتریان که تمایل دارند قاب عکس ساده دریافت کنند از سبک مدرن استفاده می کنند که فروش زیادی دارد. این قاب عکسها بسیار ساده طراحی شده اند. پیچیدگی در این قاب عکسها وجود ندارد و طرح ساده قرار می گیرد. قاب عکس مدرن از نظر ضخامت و عمق متفاوت است و برای اجرای آن بر اساس موقعیت منزل که وجود دارد مشخص می شود قاب عکس مدرن تک رنگ هستند سبک های مدرن بسیار متنوع هستند.

قاب عکس جدید فانتزی

خرید قاب عکس بزرگ فانتزی باب میل همه سلیقه ها می باشد طراحی قاب عکس جدید از ایده های خاص استفاده میشود. این قاب عکس ها رنگارنگ هستند و برای دکوراسیون رنگی منزل بسیار عالی می باشد. جنس این قاب عکسها به صورت ترکیبی استفاده می شود مثلا قاب مشکی ساده با کاراکترهای رنگی و جذاب استفاده می شود.

قاب عکس جدید سلطنتی

در قاب عکس جدید سلطنتی از دکوراسیون کلاسیک برای منازل استفاده می شود. طرح این قاب عکس ها به صورت طلائی و نقره ای طراحی می شود و فریم بکار رفته در این قاب عکسها از قیمت نسبتا بالایی برخوردار می باشد. ساخت در این قاب عکسها از استادان ماهر بکار می گیرند. و بتید مشخص شود که قاب عکس به صورت دست ساز تهیه شده است. ارزش هنری و مادی این قاب عکس ها بسیار بالا می باشد. برخی از این قاب عکسها بسیار گران بوده و برخی دیگر بسیار ارزان می باشد.

قاب عکس سنتی

در این قاب عکسها از کار قلمزنی و نقاشی استفاده می شود و از نظر کیفیت کاملا تضمین شده است در بخش های مختلف این قاب عکس تناسب دکوراسیون مشخص می باشد.

درخرید قاب عکسها جنس آن هم مد نظر می باشد که برای قاب اجرا می شود و تاثیر مستقیم بر کیفیت آن دارد. جنس مواد این قاب عکسها بسیار مهم است. فروش قاب عکس چوبی طرفداران بسیاری داشته و از موارد مهم آن کیفیت آن بوده که تاثیر بسزایی دارد. برای خرید قاب عکس معیارهای اصلی ، قاب کردن عکسی که در نظر دارید مهم می باشد و همچنین جنس و کیفیت قاب عکس مدنظر گرفته می شود که کیفیت آن تضمین شده می باشد. برای قاب کردن قاب عکس تصاویر متناسب با طرح عکس باید مدنظر گرفته شوند.

در خرید قاب عکس رعایت ابعاد قاب اهمیت زیادی دارد اندازه ها بر زیبایی عکس بسیار تاثیر گذار می باشد اندازه قاب عکس باید هم اندازه عکس مورد نظر باشد. در قاب عکسهایی که از پشت بند مقوایی استفاده می شود عمر کمی دارند و مقوا کم کم تحلیل رفته و خراب می شود جنس پلاستیک از جنس های دیگر برای انواع قاب عکس جدید محسوب میشود و وزن سبکی دارد و از نظر مقاومت مناسب است. از چوب های نازک هم برای پشت انواع قاب عکس جدید استفاده می شود و بر آن نصب پایه و آویز وجود دارد

 

قاب عکس رهبر صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید