فروش قاب عکس – ارسال فوری

فروش قاب عکس – ارسال فوری

قاب عکس‌ها و تصاویر و عکس‌های داخل آن‌ها باعث شده‌اند که یکسری از نیازهای انسان‌ها را برآورده سازند. قاب عکس‌ها جایگاه ویژه‌ای هستند برای عکس‌های خانوادگی و دوستانه، عکس‌های عاشقانه و رومانتیک، عکس‌های لحظات ناب موفقیت‌ها، عکس‌های فارغ‌التحصیلی، عکس‌های مناظر زیبا و طبیعت و مسافرت‌ها، عکس‌های بهترین و مهم‌ترین عزیزان زندگیمون و عکس‌های آدم‌هایی که دوستشان داشتیم و الان دیگر در قید حیات نیستند و آن‌ها را در خود نگهداری می‌کنند و بعنوان یک تکه زندگی همیشه در کنار ما هستند.

گلدن قاب با فروش قاب عکس‌های متنوع با قیمت‌های مناسب و جنس‌های با کیفیت و ارسال فوری و رساندن به موقع قاب‌ها به دست مشتریان توانسته است جایگاه ویژه‌ای در فروش اینترنتی قاب عکس‌ها بدست آورد. فروش قاب عکس‌های گلدن قاب شامل برآورده سازی تمام محیط‌ها و محوطه‌ها می‌شود.

خوشبختانه با توجه به اینکه ایرانی‌ها افرادی با سلیقه و هنرمند و خوش سلیقه هستند در صنعت تولید قاب عکس توانسته‌اند تولیدات بسیار زیبا و پر کاربرد در انواع طرح و رنگ و جنس و نقش‌های مختلف داشته باشند. یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین نوع قاب عکس‌ها ، قاب عکس‌های با جنس PVC  هستند که فروشگاه اینترنتی گلدن قاب نیز بیشترین مانور و فروش قاب عکس‌های خود را با توجه به خصوصیات بسیار خوب و مشتری پسندی که دارد بر روی قاب عکس‌های PVC  گذاشته است.

 

ویژگی‌های قاب عکس‌های PVC

قاب عکس‌ها از جنس‌های مختلف فلزی، طلایی، نقره و چوبی، کائوچویی، پلی استری یا رزین، شیشه‌ای و پلاستیکی، MDF  و UPVC  ساخته می‌شوند. قاب PVC به عنوان یک نوع قاب کلاسیک طوری ساخته و طراحی شده است که مثل قاب‌های فلزی و شیشه های سنگین نمی‌باشد. به خاطر رنگ‌های متنوع از جمله رنگ طرح چوبی که دارد می‌تواند زیبایی قاب‌های چوبی را داشته باشد. از طرفی براحتی تمیز و پاک می‌شوند و در رطوبت و یا در دمای بالا و نور آفتاب کیفیت خود را از دست نمی‌دهند. قاب عکس‌های PVC  به سبکی قاب‌های پلاستیکی هستند ولی شکنندگی و سستی قاب پلاستیکی را ندارند. همچنین قاب عکسPVC  بخاطر نوع جنسی که دارد می‌تواند در طرح‌های سنتی و خاتم کاری و میناکاری هم تولید شود.

 

انواع قاب عکس‌ها

قاب عکس‌ها در چند نوع دیواری، رو میزی، شاسی و پاسپورتی یا بصورت پازل که از همان نوع دیواری می‌باشد ساخته می‌شوند. قاب عکس‌های دیواری با هر سایزی بر روی دیوار نشانده می‌شوند و می‌توانند به عنوان یک عنصر زیبایی با طرح دیوارها هماهنگ شوند و دکوری زیبا و محوطه‌ای دلنشین را ایجاد کنند. قاب عکس‌های رومیزی اکثرا در سایزهای کوچک هستند و بیشتر عکس‌های افراد خانواده در آن‌ها جای داده می‌شوند. قاب عکس‌های شاسی چهارچوب و لایه محافظ شیشه‌ای ندارند و از یک تکه تخته و برچسب برای اتصال عکس یا تصویر ساخته شده اند. قاب عکس‌های پاسپورتی بصورت چند تکه بهم متصل هستند و در هر تکه از آن تصویر و عکس مورد نظر قرار داده می‌شود. قاب عکس‌های پازلی که بصورت تکه‌های جدا هم در سایزهای بزرگ و کوچک کنار هم قرار می‌گیرند و با یک چیدمان و هارمونی خاص زیبایی را جلوه می‌دهند. قاب عکس‌ها با توجه به سلیقه افراد و اندازه‌ای که دارند به صورت‌ها و شکل‌های مختلفی چیده می‌شوند. مثلا یکسری از قاب عکس‌ها یا بصورت متقارن یا پلکانی یا حتی بصورت ترکیبی که در کنار هم قرار بگیرند صحنه‌ای زیبا و دیدنی را خلق می‌کنند. در راه پله‌ها و راهروها اکثرا چیدمان قاب عکس‌ها بصورت پلکانی می‌باشد.

اجزای تشکیل دهنده اکثر قاب عکس‌ها قاب یا چارچوب یا فرم، لایه محافظ شیشه‌ای و مقوای پاسپارتو جهت نگه داشتن عکس و پوستر در قاب و یک گیرنده نگهدارنده می‌باشد. قاب عکس‌ها هم بعنوان نگهدارنده و‌محافظ عکس‌ها و تصاویر عمل می‌کنند و هم بعنوان یک عنصر زیبایی و آرام بخش در محیط خانه و محیط کار به کار برده می‌شوند.

قاب عکس‌ها در ابعاد و اندازه‌های مختلفی ساخته می‌شوند. مهمترین و پرکاربردترین نوع ابعاد سایز a4 وa3  و a5 ‌ می‌باشد. اکثر سازمان‌ها و شرکت‌ها و اداره جات دولتی و غیر دولتی بخاطر موقعیت شغلی و طبق یک رسم و ادای احترام به شخصیتهای مهم و برجسته دولتی مثل رهبر و رئیس جمهور و بخاطر زنده نگه داشتن یاد و خاطره امام و شهدا هنگامی که با فروشگاه گلدن قاب تماس برقرار می‌کنند همراه با سفارش قاب عکس سفارش پوستر و عکس‌های امام و رهبری را نیز دارند. فروشگاه گلدن قاب توانایی برآورده سازی نیاز تمامی شما مشتریان و متقاضیان محترم را با ارسال فوری قاب عکس دارد.

 

قاب عکس رهبر صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید