فروش قاب عکس امام و رهبری

فروش قاب عکس امام و رهبری

فروش قاب عکس امام و رهبری تنوع زیادی در رنگ و طرح دارد. فروش قاب عکس امام و رهبری را در مکانهای مذهبی، دفاتر و مراکز و موسسات دولتی مخصوصاً مکانهایی خصوصی کارشان خرید و فروش قاب و شاسی میباشد مورد استفاده قرار میگیرد.

فروش قاب امام و رهبری در مراکزی صورت میگیرد که هم پوستر و هم عکسهایی از امام و رهبری می فروشند و هم قاب عکس و تابلو شاسی هم درست می کنند و داخل مغازه ها به صورت عمده و تکی در اندازه ها و سایزهای مختلف به فروش می رسد و کسانی که این قاب عکس امام و رهبری را خریداری می کنند عموماً برای جاهای مذهبی و یا اینکه علاقه ای خاصی به امام و رهبری دارند این افراد قاب عکس امام و رهبری را از جاها و مراکزی که کارشان فروش قاب عکس و امام رهبری می باشد. رنگهایی که در قاب عکس امام و رهبری استفاده می شود اکثراً رنگهایی مثل طلایی، کهربایی، قهوه ای مات یا براق و یا تلفیق این دو خواهد بود.

فروش قاب عکس امام و رهبری بیشتر برای سالن اجتماعات مراکز دولتی و یا سازمان های وابسته به بیت رهبری و یا اینکه مساجد و دفاتر پیشخوان دولتی و دادگستری ها و مدارس و گاهی موارد منزل شهدا و موزه های اسلامی نیز به فروش می رسد و کاربرد دارد. فروش قاب عکس امام و رهبری فروش خوبی دارد زیرا متقاضی زیادی دارد و بازار خوبی برای خرید و فروش به وجود آمده است. این فروش فقط به قاب منتهی نمی شود بلکه وسایل لوازم جانبی دیگر نیز به همرا آن به فروش می رسد به عنوان مثال جا سوئیچی که تبلیغ شرکت رو ی آن نوشته شده و جنس آن یا چرمی یا فلزی یا غیره..... می باشد و همچنین پرچم رومیزی که خود پرچم رومیزی انواع مختلف دارد یک نوع آن که دارای پایه ای از جنس سنگ مرمر است و برای هر جایی مناسب است بخصوص برای دفاتر مدیریتی که چیدمان شکیل تری نسبت به اتاق کارکنان و پرسنل دارد و جنس خود پرچم از مخمل مرغوب می باشد و بدنه آن استیل است و پایه آن سنگ مرمر است ولی برای استفاده در اتاق پرسنل و کارمندان از نوع پایه استیل یا فلزی آنت استفاده می کنند که برای همه جاها قابل استفاده است و پارچه آن میتواند از جنس ساتن باشد و یا میتواند جنس پرچم از جنس پارچه نخی باشد که کم هزینه ترین نوع پرچم می باشد حتی ریشه های پرچم هم متنوعی از نوعشان که بعضی هایشان ابریشمی و برخی از کاموا می باشد و بعضی مواقع از پلاستیک است و رنگهای آن متنوع است طلایی و سفید و کرم رنگ آن بسیار پر فروش و بازار خوبی دارد و بعضی از مراکز خودکار هم به این ست اضافه می کنند که به جز فروش عکس امام و رهبری پرچم و خودکار هم به فروش می رسد که این ست نمای زیبایی به میز کنفرانس می دهد و بسیار زیبنده می باشد. فروش قاب عکس امام و رهبری دارای قطعاتی از قبیل چهارچوب، گیره برای آویز کردن قاب و شیشه و کاغذ مقوایی پشت قاب که به پاسپارتو معروف می باشد نیز همراه قاب هست بعضی فوشنده های فروش قاب عکس امام و رهبری عکس را داخل قاب می گذارند و ارسال می کنند و بعضی های آنها پوستر یا عکس را به صورت مجزا ارسال می کنند. بعضی از مراکز برای تقدیر از شرکتها به عنوان هدیه قاب عکس امام و رهبری را در قابهای خاتم و گرانبها می گذارند تا هدیه گران بها تری می باشد برای اهدا به مراکز، مجموعه ها و همچنین افراد.

فروش عکس امام و رهبری به صورتی است که در اندازه های گوناگون ازA4  تا اندازه های سفارشی که به سفارش مشتری ابعد داده میشود و نوع و جنس گفته میشود و تولید و ارائه می شود و همچنین فروش عکس امام و رهبری که دارای عکس هستند عکس و پوستر آنها با کیفیت و رزولیشن بالا ارائه می شود و این پوسترها دو نوع هستند یک نوع براق هستند که ترکیب رنگ بالایی دارد از این رو جلوه ی خاصی دارد و یک نوع دیگر پوستر زبر است و رنگ آن مات است و اگر با انگشت بر روی آن دست بکشیم زبری را حس میکنیم که این نوع عکس و تصویر متقاضیان خاص خود را دارد.

 

قاب عکس رهبر صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید